POLECAMY

Nowy Wellaton: 100% koloru, zdrowy wygląd włosów

Nowy Wellaton to przełomowe produkty do koloryzacji, dzięki którym kobiety mogą cieszyć się intensywnym odcieniem, a także doskonałym wyglądem i kondycją włosów.
Nowy Wellaton: 100% koloru, zdrowy wygląd włosów
Naturalne, zdrowo wyglądające włosy o intensywnym kolorze stanowią idealną bazę każdej fryzury – od prostego, klasycznego uczesania po najbardziej skomplikowaną, wyrafinowaną konstrukcję” - zapewnia Sascha Breuer, międzynarodowy stylista marki Wella.

W połączeniu z innowacyjnym serum Pantene “Color Exclusive”, nowy Wellaton pozwala uzyskać 100% koloru i zdrowy wygląd włosów, jaki mają niefarbowane włosy.

Na całym świecie rośnie świadomość i potrzeba prowadzenia zdrowego trybu życia. Podejmując decyzję o zakupie artykułów spożywczych i kosmetyków, chcemy mieć pewność, że wybierany produkt jest dobry dla naszego zdrowia. Dobra kondycja wewnętrzna znajduje odzwierciedlenie w naszym wyglądzie. Dbamy więc nie tylko o zdrową dietę i właściwą pielęgnację skóry twarzy i ciała, ale również o włosy. Zdrowy wygląd włosów jest też jednym z najnowszych, obowiązujących we fryzjerstwie nurtów.
Naturalny, zdrowo wyglądający kolor włosów to podstawa jednego z najnowszych trendów, który stanowią luksusowe fryzury, charakteryzujące się wyjątkowym szykiem i elegancją” - wyjaśnia Sascha Breuer, międzynarodowy stylista marki Wella. – „Kremowe blondy, głębokie czerwienie i olśniewające brązy, to idealne odcienie wzmacniające ten wyrafinowany styl. Bazą jest kolor, który powinien być pełen życia i wyglądać jak najbardziej naturalnie”.
Jednocześnie, farbowanie włosów stanowi jeden z ulubionych rytuałów, związanych z pielęgnacją urody, którym regularnie oddają się kobiety. Daje bowiem natychmiastowe, widoczne rezultaty i sprawia, że panie czują przypływ energii, są bardziej zadowolone i pewne siebie. Niestety, do tej pory ich radość okazywała się zazwyczaj krótkotrwała. Niedługo po koloryzacji włosy traciły intensywny, uzyskany podczas farbowania kolor, ich powierzchnia stawała się chropowata i niemiła w dotyku, a one – plącząc się – nie wyglądały ani atrakcyjnie, ani tym bardziej zdrowo.

Nowy Wellaton łączy piękno z dobrym samopoczuciem, które związane jest zarówno z dobrą kondycją fizyczną, jak i naszą pewnością siebie, wynikającą m.in. ze świadomości własnej atrakcyjności. Produkty do koloryzacji Wellaton, wzbogacone o serum Pantene ”Color Exclusive”, zostały opracowane specjalnie z myślą o kobietach, którym zależy na zdrowym wyglądzie farbowanych włosów. Dzięki połączeniu unikalnego doświadczenia w dziedzinie pielęgnacji i odżywania włosów, które posiadają specjaliści Pantene, z technologią opartą na tlenie - stosowaną w produktach do koloryzacji Wella - powstał produkt, dzięki któremu możemy cieszyć się intensywnym kolorem i zdrowym wyglądem włosów.

Najlepsze farby do włosów - sprawdź, co polecają Forumowiczki!

Połączona siła farby i serum

Innowacyjny system do farbowania i intensywnej pielęgnacji włosów po koloryzacji, to krem trwale koloryzujący Wellaton oraz - dołączona do nowego opakowania - saszetka serum Pantene ”Color Exclusive”. Serum nie tylko zapewnia świeży i intensywny odcień od momentu koloryzacji, ale również, stosowane pomiędzy kolejnymi farbowaniami, pomaga lepiej zachować kolor. Trwała zmiana koloru włosów możliwa jest dzięki technologii opartej na tlenie, stosowanej w produktach Wellaton. Aktywny tlen (nadtlenek wodoru) wnika do wnętrza włosa i usuwa część melaniny, co umożliwia zmianę dotychczasowego koloru włosów. W końcowym etapie farbowania aktywny tlen, łącząc molekuły koloru, tworzy większe zespoły cząsteczek, które zostają zatrzymane we wnętrzu włosa, przez co nie wypłukują się podczas mycia. Serum uszczelnia powierzchnię każdego pojedynczego włosa, pomagając zamknąć kolor w jego wnętrzu i utrzymać intensywność uzyskanej barwy po zakończeniu koloryzacji. Przedłużone działanie serum Pantene ”Color Exclusive” sprawia, że preparat nie wypłukuje się całkowicie podczas regularnego mycia włosów. Jego cząsteczki – choć systematycznie wymywane - pozostają na powierzchni włosów, nie obciążając ich, a jednocześnie skutecznie imitując lipidową powłokę chroniącą włosy - warstwę F. Chcąc cieszyć się równocześnie intensywną barwą i zdrowym wyglądem włosów – zarówno zaraz po farbowaniu, jak i pomiędzy kolejnymi koloryzacjami - wystarczy regularnie, co dwa tygodnie, stosować innowacyjne serum Pantene ”Color Exclusive”, dostępne w opakowaniu farb Wellaton, jak również jako samodzielny produkt - w tubce o pojemności 30ml.

Doskonałe połączenie wysoce efektywnych pigmentów koloryzujących z unikalnymi właściwościami regenerującymi serum Pantene "Color Exclusive", zapewnia nie tylko 100% pięknego, głębokiego koloru, ale również zdrowy wygląd włosów, jak gdyby nigdy nie były farbowane.


Sugerowana maksymalna cena detaliczna jednego opakowania: 12,99 PLN.
Serum Pantene "Color Exclusive” w tubce 30ml w sugerowanej maksymalnej cenie detalicznej: 6,99 PLN.

Tagi: Wella, włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 lat temu
polecam@#
/9 lat temu
polecam@#