POLECAMY

NOWOŚCI Iwostin Solecrin

Laboratorium Iwostin rozszerzyło linię Iwostin Solecrin o trzy nowe preparaty: Oliwkę ochronną suchy spray SPF 10, Emulsję ochronną SPF 20 oraz Emulsję ochronną SPF 30.
NOWOŚCI Iwostin Solecrin
Dzięki połączeniu starannie dobranych filtrów organicznych, mineralnych i innowacyjnego filtru immunologicznego Antileukine 6® preparaty skutecznie chronią przed promieniowaniem UVA i UVB oraz wzmacniają system obrony przeciwsłonecznej skóry. Są polecane dla osób ze skórą wrażliwą i alergiczną.

O szkodliwym wpływie promieniowania słonecznego na skórę wiemy coraz więcej, a mimo to nie zważając na konsekwencje wciąż chętnie korzystamy z kąpieli słonecznych. W dodatku często rezygnujemy z preparatów ochronnych, obawiając się, że wysokie filtry nie pozwolą się nam opalić. Tymczasem nawet krótka ekspozycja na słońce może spowodować ostre odczyny zapalne, oparzenia, a nawet prowadzić do zmian nowotworowych.

Warunkiem zdrowia skóry i zachowania jej ładnego wyglądu na długie lata jest jej skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV. Przy wyborze odpowiednich kosmetyków należy dopasować ochronę do swojego fototypu oraz uwzględnić to, czy skóra była już eksponowana na słońce. Im jaśniejsza i bardziej wrażliwa cera, tym ochrona powinna być wyższa. Niższe filtry polecane są osobom o naturalnie ciemnej cerze lub z już utrwaloną opalenizną.

Iwostin Solecrin to linia nowoczesnych dermokosmetyków, zapewniających skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV. Preparaty zawierają kompozycję filtrów mineralnych i organicznych oraz innowacyjny filtr immunologiczny Antileukine 6®. Dzięki tak dobranym składnikom preparaty Iwostin Solecrin skutecznie chronią przed promieniowaniem UVA i UVB oraz wzmacniają naturalny system przeciwsłonecznej obrony skóry. W linii znajdują się preparaty posiadające filtry o różnej wysokości, przeznaczone do różnych fototypów skóry: od bardzo jasnej do bardzo ciemnej i opalonej. Linia Iwostin Solecrin została rozszerzona o trzy nowe preparaty: oliwkę ochronną SPF 10 Iwostin Solecrin oraz dwa preparaty w formie spray`u - wodoodporną emulsję ochronną SPF 20 Iwostin Solecrin i wodoodporną emulsję ochronną SPF 30 Iwostin Solecrin.

Oliwka ochronna suchy spray SPF 10 Iwostin Solecrin to innowacyjny preparat przeznaczony do ochrony skóry przed negatywnymi skutkami promieniowania UVA i UVB. Dzięki wyjątkowej, bezwodnej formule oliwka do opalania dobrze się rozsmarowuje, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Oprócz nowoczesnych filtrów organicznych oraz opatentowanego filtru immunologicznego Antileukine 6®, preparat zawiera również wysokiej jakości składniki pielęgnujące skórę. Jednym z nich jest oliwa z oliwek, która uelastycznia skórę, łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu oraz wzmacnia i odbudowuje strukturę lipidową naskórka. Oliwka ochronna SPF 10 Iwostin Solecrin jest odporna na wodę i pot.

Wodoodporna emulsja ochronna SPF 20
i Wodoodporna emulsja ochronna SPF 30 to kolejne nowości w linii Iwostin Solecrin. Oba preparaty mają wygodną formę spray`u, która ułatwia ich aplikację.
Właściwości:
Skutecznie chronią przed UVA i UVB (kompozycja bezpiecznych filtrów organicznych i mineralnych)
Chronią DNA komórek skóry (Antileukine 6®)
Chronią skórę od wewnątrz, wzmacniając naturalny system obrony przeciwsłonecznej
Chronią przed działaniem wolnych rodników
Odporne na wodę i pot

Emulsja ochronna SPF 20 Iwostin Solecrin
125 ml
40 zł

Emulsja ochronna SPF 30 Iwostin Solecrin
125 ml
45 zł


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)