POLECAMY

Nowość! Physiogel® Face Cream

STOP podrażnieniom skóry!
Nowość! Physiogel® Face Cream
Jesteś wyjątkową, w pełni świadomą swoich potrzeb osobą. Twoja skóra jest delikatna, wrażliwa, łatwo ulega podrażnieniom. Jednym słowem wymaga szczególnej troski.

Z myślą o codziennej pielęgnacji skóry alergicznej i wrażliwej firma Stiefel – od 162 lat ekspert w dziedzinie dermatologii - wprowadziła linię dermokosmetyków Physiogel®.

Teraz ta seria zostaje wzbogacona o nowy produkt Physiogel® Face Cream.

Physiogel® Face Cream
posiada wszystkie właściwości znanego i cenionego kremu Physiogel®. tj. zbudowany jest ze struktury DMS® - dzięki której poszczególne składniki kremu są transportowane do głębszych warstw skóry i nie ulegają efektowi wymywania oraz jest bogaty w składniki lipidowe i nawilżające.

Dodatkowo Physiogel® Face Cream został wzbogacony o unikatową i występującą wyłącznie w tym produkcie substancję PEA (palimtyoletanolamid). Jest to substancja, którą możemy znaleźć w naskórku. W zdrowej skórze związek ten uwalnia się pod wpływem czynników uszkadzających (promieniowanie UV, temperatura, substancje chemiczne). Pod wpływem tych czynników jak wiemy tworzą się w skórze wolne rodniki, które uszkadzają skórę i przyspieszają proces starzenia.

PEA łącząc się z receptorami endokanabinoidowymi znajdującymi się m.in. na komórkach układu odpornościowego, pobudza te receptory, wywołując procesy mające na celu ochronę przed wolnymi rodnikami.

Dodatkowo dzięki obecności wyjątkowej substancji PEA Physiogel® Face Cream działa:
Przeciwzapalnie – zmniejsza się wydzielanie histaminy, która bierze udział w procesie powstawania stanu zapalnego;
Przeciwświądowo – łagodzi swędzenie wywołane przez stan zapalny lub suchość skóry;
Zmniejszając zaczerwienienia – dzięki dostarczeniu PEA zostaje zlikwidowane zaczerwienienie wywołane przez stan zapalny;
Antyoksydacyjnie – zwalcza powstawanie wolnych rodników, które w głównej mierze przyczyniają się do starzenia skóry.

Physiogel® Face Cream
przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, a przede wszystkim:
Skóry podrażnionej (np. po opalaniu)
Skóry zaczerwienionej na skutek reakcji alergicznej ( np. stosowanie nieodpowiednich kosmetyków, kontakt z substancjami chemicznymi)
Skóry suchej i swędzącej
Skóry ze skłonnością do atopii i alergii

Skuteczność serii dermokosmetycznej Physiogel® została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi opublikowanym zarówno w Polsce jak i na świecie.

Sugerowana cena detaliczna op. 30 ml: około 40 PLN

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)