POLECAMY

Nowość Iwostin - kosmetyki Solecrin Post

Zdrowa skóra po opalaniu.
Nowość Iwostin - kosmetyki Solecrin Post
Latem 2008 r. Laboratorium Iwostin wprowadza innowacyjne preparaty Iwostin Solecrin Post, głęboko regenerujące skórę po opalaniu. Ich rola to minimalizacja i redukcja negatywnych skutków oddziaływania promieniowania UV na skórę.

Zmniejszają rumień, neutralizują wolne rodniki, przyspieszają regenerację komórek skóry, a także odżywiają oraz intensywnie nawilżają. W efekcie przywracają skórze równowagę i spowalniają procesy starzenia się. Nadają skórze miękkość i gładkość, redukują ryzyko łuszczenia się skóry, a także przynoszą jej ukojenie. Są starannie dostosowane do potrzeb skóry, dlatego w linii znajduje się serum do skóry twarzy i emulsja do ciała. Oba preparaty zostały przebadane dermatologicznie pod względem stosowania na skórze wrażliwej i alergicznej.

W skórze wystawionej na działanie promieniowania UV w krótkim czasie zachodzi wiele – głównie niekorzystnych – zmian. Najbardziej niebezpieczne są te, których nie widać od razu. Kumulują się, a kiedy z czasem się ujawnią, jest już zbyt późno na efektywne odwrócenie ich. Dlatego tak ważna jest regularna, specjalistyczna pielęgnacja stosowana od razu po opalaniu.

Zmiany w skórze wywołane promieniowaniem UV


Przewlekłe oddziaływanie ultrafioletu na skórę powoduje trwałe uszkodzenia włókien kolagenu, elastyny oraz komórek skóry. W efekcie prowadzi do szybszego starzenia się oraz zmian w DNA.
Eksperci z Laboratorium Iwostin opracowali specjalistyczne preparaty do stosowania po opalaniu. Kompleksowo regenerują skórę, chroniąc przed powstawaniem negatywnych zmian oraz nie dopuszczając do ich kumulowania się. Zmniejszają rumień – główny objaw stanu zapalnego wywołanego promieniowaniem UV, wychwytują wolne rodniki, wzmacniają włókna kolagenu i elastyny, a także dostarczają cenne substancje odżywcze i nawilżające. Efektywnie minimalizują złuszczanie się skóry po opalaniu.
Iwostin Solecrin Post to dwa preparaty, które uwzględniają specyfikę poszczególnych obszarów skóry. Ponieważ skóra na twarzy jest zdecydowanie delikatniejsza, bardziej unaczyniona i o wiele częściej jest wystawiana na działanie promieniowanie UV, wymaga innej pielęgnacji niż skóra całego ciała. Dlatego do skóry twarzy polecane jest Serum na twarz, a do skóry ciała – Emulsja do pielęgnacji ciała.

Normalizujące serum po opalaniu na twarz Iwostin Solecrin Post

Właściwości:
Neutralizuje działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie się skóry oraz degenerację włókien kolagenowych i elastynowych (OxidaCare).
Stymuluje wzrost komórek systemu obronnego skóry (PleraSAN CH).
Zmniejsza stan zapalany skóry wywołany przez promieniowanie UV, powodując spowolnienie procesu starzenia się. Odżywia i regeneruje skórę twarzy, uzupełnia niedobory lipidów, m.in. NNKT (olej z pestek winogron).
Długotrwale nawilża skórę, zapobiegając transepidermalnej utracie wody (Fucogel®).
W efekcie skutecznie opóźnia starzenie się skóry.

Substancje aktywne:
PleraSAN® CH, OxidaCare, Fucogel®, olej z pestek winogron, alantoina, woda termalna z Iwonicza Zdroju.

Cena: 38 zł (50 ml)
Producent: Laboratorium Iwostin (Nepentes S.A.)


Regenerująca emulsja po opalaniu Iwostin Solecrin Post

Właściwości:

Zmniejsza rumień i podrażnienia skóry oraz neutralizuje działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za degenerację włókien kolagenowych i elastynowych oraz fotostarzenie się skóry (Preregen®).
Odżywia i regeneruje skórę, dostarczając niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) i inne lipidy (olej macadamia, masło shea, olej z pestek winogron).
Długotrwale nawilża skórę, zapobiegając transepidermalnej utracie wody (TEWL) (Fucogel®).
Zapewnia długotrwałe uczucie przyjemnego chłodu (Questice Liquid®)
Długotrwale wzmacnia system obronny skóry, zapobiegając krótko- i długoterminowym efektom działania promieniowania UV.

Substancje aktywne:
Preregen®, Fucogel®, Questice Liquid®, olej z pestek winogron, masło shea, olej macadamia, alantoina, woda termalna z Iwonicza Zdroju.

Cena: 32 zł (150 ml)
Producent: Laboratorium Iwostin (Nepentes S.A.)


Kosmetyki Iwostin produkowane są na bazie wody termalnej z Iwonicza Zdroju.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 lat temu
mam ten ivostin i nie tylko ten bo w sumie każdy rodzaj i tak sobie jestem zadowolona. Oczyszcza skórę ale strasznie wysusza i ma nieprzyjemny zapach słabo się pieni. Nie jest wydajny. Ale ogólnie stosuje go jush 3 tydz. i jakieś tam efekty widać