POLECAMY

Nowe maskary Eveline Cosmetics

Na wiosnę 2012 marka Eveline przygotowała trzy nowe tusze do rzęs. Sięgnij po nie w zależności od potrzeb.
Nowe maskary Eveline Cosmetics fot. serwis prasowy
Big Volume Lash Natural BIO Formula
Tusz w naturalny sposób upiększa i pielęgnuje rzęsy. Sprawia, że stają się one perfekcyjnie wymodelowane, uniesione, pełne objętości oraz rozdzielone.Giętka i wyprofilowana szczoteczka Bold&Flexy Brush precyzyjnie wystylizuje nawet najbardziej wymagające rzęsy, dając
efekt gęstości i wyraźnego pogrubienia. Szczoteczka, dzięki swojej specjalnej konstrukcji, dociera nawet do najkrótszych rzęs.

Opatentowana formuła tuszu oparta jest na naturalnych biokomponentach, zawiera wysokowartościowe woski i olejki roślinne. D-panthenol uelastycznia i nawilża rzęsy od nasady aż po same końce. Naturalny wosk carnauba odżywia delikatne rzęsy, ekspresowo je regeneruje i zapobiega ich wypadaniu. Z kolei naturalne pigmenty mineralne rewitalizują je, pobudzając do wzrostu i chroniąc przed mechanicznymi uszkodzeniami

cena: 13, 50 zł


Big Volume Lash 100% Black Lashes
Maskara perfekcyjnie rozdziela rzęsy i dodaje im zmysłowej objętości. Dzięki specjalnie zaprojektowanej szczoteczce oraz unikalnej formule maksymalnie pogrubia rzęsy i nadaje spojrzeniu wyjątkowo intrygującego charakteru.

Opatentowana, elastyczna szczoteczka Bubble Flexy Brush ma nietypowy kształt, który pozwalają na dokładną i łatwą aplikację. Już za pierwszym pociągnięciem rzęsy są dokładnie pokryte warstwą intensywnie czarnego tuszu, a kolejne aplikacje potęgują ten efekt. Krótsze włoski szczoteczki nanoszą tusz na pojedyncze rzęsy, a dłuższe idealnie je rozczesują i unoszą do góry.

W formule maskary znaleźć można prowitaminę B5, proteiny oraz naturalny wosk carnauba.

Cena: 13,50 zł


Big Volume Lash 5D False Definition
Już jedna aplikacja zapewnia zniewalający efekt sztucznych rzęs bez obciążenia. Sekret tuszu to kompleks potrójnie pokrywający rzęsy – warstwa pogrubiająca i dodająca objętości, warstwa odżywiająca, która jednocześnie podkręca rzęsy i warstwa utrwalająca.

Dodatkowo maskara wyposażona jest w niezwykłą, zaokrągloną szczoteczkę Big Ball Brush. Jej innowacyjna, opatentowana konstrukcja oparta na optymalnym układzie giętkich igiełek, zapewnia precyzyjną aplikację tuszu i zapobiega sklejaniu się rzęs. Gęsto rozmieszczone krótkie ząbki ujmują
każdą z rzęs osobno, dokładnie i równomiernie rozprowadzając na nich tusz od nasady aż po końce. Rzęsy stają się maksymalnie pogrubione.

Cena: 13,50 zł


Czy warto przetestować ten kosmetyk? Pytaj i radź na uroda.pl>>>
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
ja mam różowy i jestem bardzo zadowolona