POLECAMY

Nowe antyperspiranty NIVEA White Senses

Potrójny efekt: Gwarancja rzadszego golenia się, skuteczna, 24-godzinna ochrona i kobiecy zmysłowy zapach.
Nowe antyperspiranty NIVEA White Senses
Każda z nas, kobiet, jest niejako zaprogramowana do ciągłego wyścigu z czasem. Cały dzień w biegu. Praca, dom, zakupy, fitness, spotkania ze znajomymi... Ileż wysiłku trzeba włożyć, żeby w każdej z życiowych ról móc się realizować, jednocześnie nie zaniedbując siebie.

Umiejętne łączenie życia zawodowego z prywatnym jest punktem honoru i celem każdej z nas. Realizacja tych zadań wymaga od nas wiele zaangażowania i sił. Chcąc je dobrze wypełniać chcemy czuć się pewnie i komfortowo we własnej skórze. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby móc zachować jak najdłużej uczucie świeżości i zadbania na cały dzień.

Gwarantowanym i skutecznym sposobem na uzyskanie pewności siebie jest dezodorant, który chroni przez cały dzień, gwarantując uczucie komfortu w każdej sytuacji. Aż dla 70% kobiet gładka skóra pod pachami bez widocznych włosków jest warunkiem koniecznym, by czuć się pewnie przez cały dzień. Wiele kobiet, aby uzyskać ten efekt, goli się nawet codziennie. To rytuał, w ramach którego zdecydowanie należy im się łagodna, ale niezawodna pomoc.

NIVEA DOUBLE Effect - wybór konsumentek 2008 roku

Innowacyjna formuła sprawiła, że linia DOUBLE Effect stała się prawdziwym hitem sprzedażowym roku na polskim rynku i była najczęściej kupowaną nowością w segmencie dezodorantów damskich.

Spray NIVEA DOUBLE Effect bardzo szybko został zauważony przez konsumentki i stał się 4. najczęściej kupowanym sprayem damskim w roku 2008*.

Widząc tak duże zainteresowanie kobiet linią DOUBLE Effect, NIVEA wychodzi naprzeciw ich potrzebom i w maju 2009 wprowadza nową linię White Senses poszerzając tym samym odnoszącą sukcesy rynkowe linię DOUBLE Effect.

Nowe spraye DOUBLE Effect White Senses gwarantują potrójny efekt: rzadsze golenie się, skuteczna, 24-godzinna ochrona oraz kobiecy zmysłowy zapach.

Innowacyjna formuła sprawia, że włosy pod pachami są bardziej miękkie, a dzięki temu mniej oporne na ostrze golarki i łatwiejsze do golenia. Włosy można usunąć delikatnie i dokładnie z powierzchni skóry. Formuła zawiera wysoką proporcję składników nawilżających, dzięki którym pachy są tak miękkie, że ostrze może w sposób optymalny przesuwać się po powierzchni skóry, doprowadzając do jeszcze dokładniejszego golenia. Dlatego też pachy pozostają idealnie gładkie przez dłuższy czas i można je golić rzadziej, pozostając chronioną w niezawodny sposób przed poceniem się i zapachem potu.

Martwisz się o podrażnienie skóry? Nie ma potrzeby! W związku z tym, że DOUBLE Effect nie zawiera alkoholu, może on byś stosowany nawet bezpośrednio po goleniu.

A zapach?

Ponad 60% Europejek deklaruje, że zapach dezodorantu jest kluczowym czynnikiem wyboru przez nich konkretnego produktu. Teraz dzięki dezodorantom White Senses DOUBLE Effect kobiety nie będą musiały wybierać pomiędzy skutecznością a linią zapachową. Ich lekki, świeży bukiet inspirowany znanymi i lubianymi perfumami Ester Lauder Pleasures, przeniesie je w świat przyjemnych doznań i pozwoli się poczuć bardzo kobieco.


opakowanie: spray 150 ml
cena: ok. 11 PLN

opakowanie: spray 250 ml
cena: ok. 14 PLN
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)