POLECAMY

Nowa szminka SIGNATURE ESTĒE LAUDER

Tam, gdzie Tradycja spotyka się z Nowoczesnością, by zapewnić ustom Kolor, Styl i Luksus.
Nowa szminka SIGNATURE ESTĒE LAUDER
W trosce o kobiety ESTĒE LAUDER – marka, której fundamentami są kobiecość i styl – przedstawia nowy standard w dziedzinie szminek.

Każdy element - poczynając od opakowania, poprzez składniki, a na palecie odcieni skończywszy – został oceniony i określony pod względem efektywności i stylu. Wynik: nowa Szminka Signature ESTĒE LAUDER. Luksusowa formuła zamknięta w eleganckiej, żłobionej, złotej obudowie. Szminka Signature ESTĒE LAUDER zapewnia ustom wiele godzin nawilżenia i lśniący, wyrazisty kolor.

Niezwykły Design: Od Tradycji do Nowoczesności
ESTĒE LAUDER sięgnęła po będącą już ikoną, żłobioną obudowę szminki, wprowadzoną w 1984 roku, i zmieniła ją, pozostawiając całą oryginalną elegancję design’u. Żłobienie zostało zwężone, dając smuklejszy i gładszy wygląd. Łuska szminki jest także węższa, skręcona z przezroczystym, zamiast standardowo-przemysłowym białym, kielichem, tworząc bardziej wyrafinowany wygląd. Nawet sposób, w jakim korek wpasowuje się w obudowę z precyzyjnym zamknięciem czyni szminkę nieprzyzwoicie luksusową.

Czego Pragną Kobiety
„Kobiety oczekują od szminki wiele – wyrazistego, lekkiego koloru, połysku, krycia i nawilżenia oraz wygody używania,” mówi Anne Carullo, Wiceprezydent Corporate Product Innovation ESTĒE LAUDER. „Ale każda z tych cech wyklucza kolejną – staje się wyzwaniem dla twórców”.”

Aby sprostać wyzwaniu, grupa zajmująca się rozwojem produktu, ze wsparciem 10 chemików spędziła 1500 godzin, badając i rozwijając formułę szminki, tak by w końcu określić nową generację składników oraz proces technologiczny, których efekt spełniłby oczekiwania i potrzeby kobiet.

Wybitna Formuła

Szminka Signature ESTĒE LAUDER szczyci się oczekującą na przyznanie patentu formułą, bazującą na uproszczonej strukturze, której stworzenie kosztowało nas nie mniej niż 80 poprawek.

Szminka Signature ESTĒE LAUDER stworzona została na bazie syntetycznego wosku, dzięki któremu usta stają się miękkie, a pomadka jest bardziej wygodna w użyciu. Specjalnie dobrane pochodne żelu dają sprężystość i komfort, estry - gładkość i połysk, a pierwsza w przemyśle kosmetycznym pasta - będąca mieszanką olejów - pokrywa usta, dostarczając im niebywałego blasku. Dzięki film former wszystkie te składniki zespolone są razem i utrzymują się na ustach przez długi czas.

Perfekcja poddana Próbie
Szmika Signature ESTĒE LAUDER została przetestowana na rozszerzonej grupie 500 kobiet w Ameryce Północnej, Europie i Azji; 150 nowych zapachów zostało wypróbowanych przez 250 kobiet w celu określenia odpowiedniego natężenia i charakteru zapachu. Ponadto, dla poprawnego dopasowania odcieni, zatrudniono kilku profesjonalnych wizażystów. Wszystko po to, by kobiety na całym świecie mogły cieszyć się nową generacją szminek.

Wynik: oczekująca na opatentowanie, luksusowo kremowa formuła, dostarczająca ustom wielogodzinnego nawilżenia w klasycznym zakresie odcieni o lśniącym, wyrazistym połysku. Nowy jest także wyrafinowany zapach figi i wanilii – kombinacja, która zapewnia ciepło i komfort.

Szminka Signature ESTĒE LAUDER jest dostępna w 24 uniwersalnych odcieniach, przydzielonych do czterech nowych grup kolorów: Różowy-Jagodowy, Fiołkowróżowy-Śliwkowy, Cielisty-Brązowy i Koralowy-Czerwony oraz bezbarwną Odżywkę do Ust z SPF 15. Nowe grupy kolorystyczne zostały zaprojektowane, aby ułatwić wybór klientkom. Większa ilość odcieni w obrębie preferowanych przez klientki zakresów barw daje im nowe możliwości.

Szminka Signature ESTĒE LAUDER jest dostępna w autoryzowanych perfumeriach Estēe Lauder na terenie całego kraju od października 2007.

Sugerowana cena detaliczna: 90 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)