POLECAMY

Nowa Rexona Crystal

Nowa Rexona "ubrana” przez londyńskiego projektanta mody!
Nowa Rexona Crystal
Od listopada 2008 do stycznia 2009 roku na polskim rynku będzie można kupić antyperspirant Rexona Crystal w limitowanej, designerskiej puszce, zaprojektowanej przez znanego, londyńskiego projektanta mody – Mariosa Schwaba.

Antyperspirant Rexona Crystal redukuje powstawanie białych śladów oraz zapewnia niezawodną ochronę przez 24 godziny. Zbliża się sezon sylwestrowych i karnawałowych szaleństw. Kobiety będą często wkładać stylową małą czarną lub modny top w ciemnych kolorach. Rexona Crystal, która chroni ciemne kreacje przed białymi śladami, jest niezbędnym akcesorium modowym dla każdej kobiety w nadchodzącym sezonie.

Rexona Crystal to antyperspirant, który zapewnia niezawodną, 24-godzinną ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem, a jej specjalna formuła Clearex gwarantuje skuteczność w walce z białymi śladami.

Wszystkie kobiety, które wkładają małą czarną wiedzą doskonale, jak ważna jest ochrona kreacji przed białymi śladami od antyperspirantu. Projektanci mody i kobiety nie mogą się obejść bez czerni – koloru ponadczasowego, zawsze modnego, który gwarantuje elegancję, klasę i styl. Jednak czarną kreacją można cieszyć się w pełni tylko wtedy, gdy nie trzeba martwić się o białe ślady po użyciu antyperspirantu.

Z Rexoną Crystal jest to możliwe. Jej skuteczność potwierdzają najlepsi projektanci mody. Marios Schwab po przetestowaniu Rexony Crystal podczas swoich pokazów przyznaje, że jest to sprawdzona ochrona dla każdego rodzaju ciemnych ubrań, nawet takich jak obcisłe topy.

Dlatego Rexona proponuje coś więcej – niezwykłą szatę graficzną na puszce antyperspirantu zaprojektowaną specjalnie z myślą o kobietach, które śledzą nowe trendy i lubią bawić się modą. Limitowana, modowa puszka Rexona Crystal zaprojektowana przez Mariosa Schwaba dostępna jest na rynku polskim od listopada 2008 roku do stycznia 2009 roku.

Namówienie Mariosa Schwaba do współpracy nie było wcale trudne. “Współpraca z Sure Crystal (brytyjski odpowiednik Rexony) była naturalnym, najwłaściwszym dla mnie wyborem. (…) Gdy chodzi o ochronę odzieży przed białymi śladami, seria Crystal daje poczucie pewności i jest swego rodzaju wybawieniem!” powiedział znany, londyński projektant mody.

Rexona Crystal w limitowanej puszcze od Mariosa Schwaba spełni oczekiwania kobiet praktycznych, które chcą mieć pewność ochrony siebie oraz swoich ciemnych ubrań, jak również tych, które kolekcjonują unikalne gadżety w swoich torebkach czy kosmetyczkach.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)