POLECAMY

Nowa linia Oilatum Soft

Nowe kosmetyki do pielęgnacji - czuły dotyk przez całe życie.
Nowa linia Oilatum Soft

Dziecko to dla rodziców największy skarb, który należy otaczać szczególną troską i miłością. Aby było w pełni szczęśliwe i zdrowe, powinniśmy je pielęgnować tylko sprawdzonymi kosmetykami najwyższej jakości. Oilatum Soft to nowa, hipoalergiczna linia dermokosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry. Jest kontynuacją znanej od 15 lat linii leczniczej; zachowuje jej najcenniejsze cechy.

Jednak w odróżnieniu od niej została stworzona głównie z myślą o osobach poszukujących kosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry zdrowej, nie wymagającej użycia środków leczniczych, jakimi są obecnie dostępne produkty Oilatum z linii leczniczej. To delikatniejsze i bardziej kosmetyczne rozwiązanie dotychczasowej serii. Można ją stosować do każdego rodzaju skóry, szczególnie skóry delikatnej i wrażliwej. Linia Oilatum Soft przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji niemowląt i dzieci.

Należy pamiętać, że Oilatum Soft to doskonałe, spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, hipoalergiczne dermokosmetyki nadające się doskonale do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej - zawierają m. in. ciekłą parafinę odtwarzającą naturalny płaszcz lipidowy skóry, są pozbawione barwników, konserwantów i substancji zapachowych. Producentem serii jest firma Stiefel, która ma za sobą 160 lat doświadczenia w dermatologii.

Stosując regularnie kosmetyki Oilatum Soft, aktywnie pielęgnujesz skórę, a także chronisz ją przed nieprzyjemnymi podrażnieniami. Oilatum Soft to aksamitna skóra i spokojny sen Twojego dziecka. Pielęgnacja z nową linią Oilatum Soft jest niczym czuły dotyk każdego dnia.

W skład serii pielęgnacyjnejwchodzą następujące preparaty:
Oilatum Soft Emulsja
Oilatum Soft Krem
Oilatum Soft Szampon

Dostępne tylko w aptekach!

Oilatum Soft Emulsja
– emulsja do codziennej kąpieli w wannie oraz pod prysznicem, zapobiegająca skutecznie przez naskórkowej utracie wody. Jest to kosmetyk aktywnie pielęgnujący – redukuje uczucie suchości skóry, powodując, że skóra staje się gładka, delikatna, nawilżona oraz myje skórę, dzięki czemu nie trzeba używać do kąpieli produktów zawierających detergenty. Oilatum Soft Emulsja jest hipoalergiczna, nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Jest bezpieczna, może być stosowana bez ograniczenia wieku.
Pojemności: 150, 250, 500 ml
Ceny: 23,47 / 36,69 / 64,97 zł

Oilatum Soft Krem – delikatny, hipoalergiczny krem doskonale uzupełniający pielęgnację emulsją. Skutecznie nawilża skórę, bardzo szybko się wchłania, dając uczucie komfortu i zdrowej, delikatnej skóry. Bardzo delikatny krem stworzony specjalnie dla dzieci i niemowląt, idealne uzupełnienie pielęgnacji Oilatum Soft Emulsją, doskonale odtwarza zniszczoną barierę lipidową skóry, redukuje uczucie swędzenia, nawilża suchą i podrażnioną skórę, przywracając jej doskonały wygląd, pH kremu dostosowane jest do naturalnego odczynu zdrowej skóry (pH 5,5), jest bezpieczny, może być stosowany bez ograniczenia wieku
Pojemności: 40, 75 g
Ceny: 18,51 / 31,34 zł

Oilatum Soft Szampon
- delikatny szampon dla najmłodszych o naturalnym pH. Myje włosy, a dzięki łagodnym składnikom pielęgnującym skórę chroni ją przed nadmiernym wysuszeniem, jest hipoalergiczny, wskazany do codziennej pielęgnacji włosów dzieci i niemowląt, jego wyjątkowy skład gwarantuje najwyższy komfort stosowania – szampon nie szczypie w oczy, jest bezpieczny, posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka
Pojemność: 150 ml
Cena: 26,84 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
Oilatum to przereklamowany szajs. Z każdym dniem było tylko gorzej. Nic nie pomogło smarowanie. Od lekarza po czasie usłyszałam, że te wszystkie kosmetyki na parafinie to złudna obietnica poprawy, a w rzeczywistości nic lepiej się nie sprawdza jak przyjazne skórze preparaty roślinne. Synka smaruję olejkiem z serii MIa i w końcu jest poprawa. Skóra odzyskuje swój normalny wygląd.