POLECAMY

Nowa linia ACNOSANU

Zakłady farmaceutyczne UNIA rozszerzają ofertę kosmetyków na trądzik o dwa nowe produkty – Acnosan Soft i Acnosan Max.
Nowa linia ACNOSANU
Każdy nastolatek marzy o pięknej, gładkiej skórze. Jednak czas dorastania często wiąże się z problemami skórnymi – najczęściej z trądzikiem, który jest zmorą nastolatków. Przypadłość ta dotyka ok 80% z nich. Dlatego, aby łagodzić objawy trądziku, należy regularnie dbać o skórę. Zakłady Farmaceutyczne UNIA znalazły na to sposób – toniki Acnosan Soft i Max.

Jednymi z głównych przyczyn powstawania trądziku są łojotok, nadmierne rogowacenie komórek naskórka i blokowanie ujść gruczołów łojowych oraz nadmierny rozwój bakterii przyczyniający się do powstawania stanów zapalnych. Objawy trądziku negatywnie wpływają na estetykę twarzy dorastającego nastolatka, jednak to nie jedyny problem. Okazuje się, że niezadowolenie ze swojego wyglądu wpływa negatywnie na psychikę dojrzewającego człowieka. Powoduje obniżenie samooceny, brak pewności siebie, frustrację. Wszystkie te czynniki mogą stać się przyczyną braku akceptacji wśród grupy rówieśników. Chcąc temu zapobiec, należy regularnie pielęgnować skórę.

Acnosan T już od lat sześćdziesiątych pomaga w walce z trądzikiem, a zawarty w nim składnik Tioxolone sprzyja łagodzeniu objawów trądziku. Dermatolodzy polecają ten produkt przy pielęgnacji skóry z problemami trądzikowymi, zapaleniem mieszków włosowych oraz przy łojotokowym zapaleniu skóry.

ACNOSANy z nowej linii, zarówno Soft i Max, zawierają mieszaninę związków o nazwie ac.net. oraz d-panthenol. Ac.net ogranicza przyczyny trądziku, co ma kluczowe znaczenie w łagodzeniu objawów. D-panthenol zaś jest związkiem regulującym gospodarkę wodną skóry, ułatwia metabolizm i poprawia odżywienie skóry, jednocześnie łagodząc podrażnienia i stany zapalne.

Acnosan Soft przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji twarzy, jest łagodny i nie zawiera alkoholu. Kosmetyk dostosowany jest do codziennej pielęgnacji nawet wrażliwej skóry. Doskonale oczyszcza i wygładza. Chroni skórę przed podrażnieniami i zaczerwienieniem. Polecany dla skóry trądzikowej, wrażliwej.
Cena: 11 PLN

Acnosan Max jest środkiem zawierającym alkohol przeznaczonym do cery tłustej. Hamuje nadmierne rogowacenie i złuszczanie się komórek naskórka. Polecany jest szczególnie do codziennej pielęgnacji skóry trądzikowej, skłonnej do przetłuszczania. Hamuje nadmierne rogowacenie i złuszczanie się komórek naskórka.
Cena: 12 PLN
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)