Rossmann promocja od 16 maja 2020 fot. Adobe Stock

Nie tylko -55% na makijaż. Rossmann równocześnie rusza z promocją 2+2!

Z okazji swoich 27. urodzin w Polsce, drogerie Rossmann przygotowały kumulację najlepszych promocji. Potrwają aż 2 tygodnie!
Małgorzata Machnicka / 14.05.2020 09:34
Rossmann promocja od 16 maja 2020 fot. Adobe Stock

Kilka dni temu podałyśmy informacje, że drogeria Rossmann rusza z dobrze wszystkim znaną wielką akcją -55% na kosmetyki do makijażuTeraz mamy kolejne, oficjalne informacje - w tym samym czasie na drogeryjnych półkach obowiązywać będzie również promocja 2+2. Poznaj szczegóły!

Promocja „Fiesta" w Rossmannie od 16 maja

Drogerie przygotowały prawdziwą kumulację najbardziej znanych i lubianych promocji - wszystko z okazji urodzin drogerii Rossmann w Polsce - 27 lat temu został otwarty pierwszy sklep w naszym kraju.

W ramach promocji -55% na produkty do makijażu: ust, oczu, twarzy i paznokci (z wyjątkiem marki Semilac, której produkty będą dostępne w promocji 2+1 gratis), każdy klient będzie mógł kupić do 3 sztuk tego samego kosmetyku podczas jednych zakupów.

Poza tym przecenione będą również produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz artykuły gospodarstwa domowego - oznaczone specjalną etykietą z informacją o rabacie.

Promocje 2+2, 1+1, 2+1 i 3+1

Poza zniżkami -55%, -50%, -40% będzie można skorzystać z ofert typu: 2+2, 1+1, 2+1 czy 3+1. Przy tych promocjach każda z nas będzie mogła sama skomponować swoje zestawy z oznaczonych etykietą produktów, a najtańszy artykuł otrzyma gratis.

promocje rossmann
fot. Materiały prasowe

Ale to nie koniec. Inne promocje to np. drugi produkt 50% taniej, 2 produkty w supercenie czy 3 produkty w supercenie.

Akcja promocyjna zaczyna się już w najbliższą sobotę, 16 maja i potrwa do niedzieli, 31 maja 2020 roku (lub do wyczerpania zapasów w poszczególnych sklepach).  

Uwaga! Promocje z rabatem procentowym na pojedyncze produkty, będą dostępne w drogeriach stacjonarnych i w drogerii internetowej. Natomiast promocje, które opierają się na rabacie lub gratisie przy zakupie przynajmniej 2 sztuk jak np. 1+1 (płaci się za jedną sztukę, a drugą dostaje gratis) będą obowiązywały wyłącznie w drogeriach stacjonarnych.

Rossmann z okazji promocji wydłuża godziny otwarcia drogerii. Przez 3 dni (od 18 do 20 maja) 680 z 1400 drogerii będzie czynnych dłużej - od godziny 6:00 do 22:00.

Więcej informacji o promocjach:
Ten podkład polskiej marki rozświetla i nawilża skórę. Kupisz go za 35 zł
Krosty na plecach? Ta maska poradzi sobie z nimi błyskawicznie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)