POLECAMY

Miracle Touch Liquid Illusion Foundation

Płynny podkład zamknięty w magicznej formule wygładzającego kompaktu.
Miracle Touch Liquid Illusion Foundation
Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor to podkład, którego treściwa, kremowa konsystencja zmienia się w kontakcie ze skórą w płynny, puszysty fluid. Dzięki tej właściwości formuła podkładu nieskazitelnie pokrywa nawet nierównomierną fakturę skóry. Jeden prosty gest wystarczy, aby skóra zyskała aksamitnie matowy wygląd, gładkość i ujednolicony koloryt.

Dobry jakościowo podkład powinien kamuflować wszelkie niedoskonałości cery przy jednoczesnym eksponowaniu całego jej piękna. Jednak wiele tradycyjnych podkładów nie spełnia jednocześnie tych dwóch kryteriów. Trudne do pogodzenia jest ukrycie mankamentów skóry przy zachowaniu lekkiej i komfortowej w aplikacji formuły. W konsekwencji kobiety bardzo często muszą pójść na kompromis, stosując kilka produktów do makijażu twarzy. Obok podkładu nieodzowny staje się wówczas korektor i puder, ponieważ tylko to tradycyjne trio kosmetyków posiada moc skutecznego kamuflażu niedoskonałości skóry. Najczęściej jednak efekt końcowy daleki jest od ideału, gdyż kryjący podkład nie tylko maskuje problematyczne partie skóry, lecz także jej naturalne atuty.

Miracle Touch został stworzony, aby połączyć lekkość płynnego podkładu i bezkonkurencyjne właściwości kryjące typowe dla podkładów w kompakcie. Jego innowacyjna formuła oferuje zaskakujący rezultat makijażu - puszystą lekkość i precyzyjne krycie bez obciążania skóry.

Miracle Touch zainspirowane było doświadczeniami Dyrektora Kreatywnego Global Cosmetic Creative Design dla P&G Beauty - Pat McGrath, autorki nowego trendu tegorocznych pokazów mody – makijażu typu „druga skóra”, eksponującego naturalne piękno skóry bez kamuflującego „efektu maski”. Pracując za kulisami pokazów mody, gdzie czas odgrywa istotną rolę, Pat wielokrotnie doświadczyła trudu przygotowania idealnie kryjącego makijażu, przy wykorzystaniu płynnych podkładów. Przygotowując makijaże modelek podczas pokazów Jesień/Zima 2007 w Mediolanie, Nowym Yorku i Paryżu, wypróbowała nowy produkt Max Factor i tak skomentowała jego walory:

„Aplikując na skórę twarzy silnie wygładzającą konsystencję podkładu Miracle Touch, nie mającą nic wspólnego z konwencjonalnymi podkładami kryjącymi, osiągamy niewiarygodny efekt ultra-wygładzonej, wysublimowanej skóry, pozbawionej widocznych niedoskonałości. Jego z pozoru gęsta konsystencja w cudowny sposób topnieje na skórze i wygładza wszelkie jej nierówności. Co więcej Miracle Touch jest niezwykle łatwy i szybki w aplikacji. Jedna warstwa kosmetyku daje wymarzony efekt krycia i wygładzenia skóry. Do jednorazowej aplikacji używamy niewielkiej ilości kosmetyku, która nie obciąża skóry. Dla mnie jest to absolutna gwiazda w świecie podkładów i absolutny niezbędnik każdego profesjonalnego makijażysty, ponieważ gwarantuje wykonanie w prosty i szybki sposób idealnego makijażu twarzy.”

Przełomowa technologia łącząca lekkość płynnego podkładu i krycie typowe dla podkładów kompaktowych.

Większość podkładów posiada płynną konsystencję, co sprawia, że podkreślają niejednolitą fakturę skóry. W rzeczywistości jeden z trzech dostępnych na rynku płynnych podkładów, zamiast tuszować, często eksponuje mankamenty cery, uwydatniając wręcz jej niedoskonałości (zmarszczki i drobne linie). Nowoczesna technologia podkładów kompaktowych dąży do zaoferowania coraz bardziej wygładzającego efektu. Jednak często ich gęsta konsystencja powoduje, że kosmetyk ten staje się trudny w aplikacji, a bardzo często też zbyt ciężki i lepki.

Nowoczesna, przełomowa technologia wykorzystana w podkładzie Miracle Touch umożliwiła stworzenie konsystencji na tyle płynnej, że aplikacja jest prosta i komfortowa, a sam podkład wtapia się niemal w skórę, czyniąc ją idealnie piękną i aksamitnie gładką.

“Pod wpływem temperatury skóry Miracle Touch topnieje i zmienia się w płynny podkład, który szybko i równomiernie pokrywa całą jej powierzchnię. Ponadto w momencie transformacji tekstury uwalniane są kolorowe pigmenty, które w równie harmonijny sposób kryją niedoskonałości nawet najbardziej problematycznych partii twarzy. Tuż po aplikacji podkład wraca do swojej pierwotnej konsystencji, zasychając na powierzchni skóry. Dzięki temu jego pigmenty ulegają związaniu w zastygającej konsystencji i wiernie trwają przez cały dzień na skórze, gwarantując rekordową trwałość makijażu” - mówi starszy naukowiec centrum badawczego Procter & Gamble Cosmetics - Sue Habicht-Britton.


Cena: 58,90 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11 lat temu
kochane mam do was pytanie. przymierzam sie do kupna podkladu jednak szukalam czegos do 40 zl... jesli ktoras z was juz ma lub miala ten podklad, bardzo prosze o obiektywna opinie na jego temat? na prawde jest wart tej ceny? mało zarabiam wiec kazde 10 zl ma dla mnie pewna wartosc.... prosze o odp. na mail :)