POLECAMY

Max Factor MASTERPIECE MAX

Odkryj nowy wymiar objętości – pogrubione, precyzyjnie rozczesane, spektakularnie zagęszczone, a jednocześnie lśniące i gładkie rzęsy!
Max Factor MASTERPIECE MAX
Z nowym tuszem Max Factor MASTERPIECE MAX wyposażonym w szczoteczkę najnowszej generacji iFX uzyskasz spektakularny makijaż oczu!

Max Factor
jak burza podbił świat urody swoim tuszem Masterpiece – nową generacją tuszu do rzęs opartego na niezwykle zaawansowanej technologii. Kosmetyk wyposażony w innowacyjną szczoteczkę iFX, powstałą z nowoczesnego tworzywa – termoplastycznego elastomeru, z niezwykłą wprost precyzją oddziela i idealnie podkreśla rzęsy od nasady aż po same końce. Maskara ta, jako alternatywa wobec tradycyjnych maskar, była niewątpliwie przełomowym wydarzeniem na rynku kosmetycznym.

Dziś Max Factor prezentuje nowe wcielenie rewolucyjnej maskary Masterpiece, tym razem w wersji MAX. Masterpiece MAX – kosmetyk z udoskonaloną szczoteczką Volume iFX zaprojektowaną tak, aby dodatkowo zapewnić całkowicie nową objętość i jedwabisty połysk naszym rzęsom, gwarantując tym samym piękną oprawę oczu.

Max Factor
stworzył maskarę, która zapewnia całkowicie spektakularną objętość – w efekcie rzęsy są pięknie pogrubione, ale zarazem dobrze rozdzielone, jedwabiście lśniące i gładkie, a więc idealnie zdefiniowane. Tusz Masterpiece MAX to przełom w technologii maskar. W rzeczywistości Masterpiece MAX dostarcza aż do 400% więcej objętości, gwarantując doskonałą grubość i wyjątkowe podkreślenie rzęs.

Technologia szczoteczki Volume iFX
Sekretem uzyskanej objętości dzięki Masterpiece MAX jest szczoteczka Volume iFX. Rewolucyjna technologia szczoteczki iFX umożliwiająca równomierną aplikację tuszu tym razem wzbogacona została w system Volume, zaprojektowana tak, by zapewnić dodatkowo wspaniałą objętość i gładkość.
Nowe mikrokanaliki znajdujące się pomiędzy każdym miękkim włóknem szczoteczki utrzymują więcej tuszu, powodując, że Masterpiece MAX jest w stanie pokryć rzęsy większą ilością maskary, zapewniając efekt intensywnego, wyrafinowanego makijażu. W rzeczywistości daje to nawet do 400% procent więcej objętości (w porównaniu z naturalnymi, nie umalowanymi rzęsami). Dodatkowo, system „podwójnego czesania” idealnie dozuje tusz, przez co świetnie definiuje i rozdziela rzęsy nadając oczom piękną oprawę.

Formuła nowej objętości
Objętościowa formuła Masterpiece MAX została zaprojektowana tak, aby zgodnie współpracować ze szczoteczką Volume iFX. Dlatego też dopasowano charakterystykę powierzchni czynnej szczoteczki oraz parametry fizykochemiczne tuszu (siły napięcia powierzchniowego) tak, aby tusz był łatwiej przenoszony na rzęsy i nie przylepiał się do szczoteczki, tak jak w tradycyjnych maskarach. W efekcie rzęsy są pięknie pogrubione, ale zarazem dobrze rozdzielone, a więc idealnie zdefiniowane.
Opatentowana formuła Masterpiece MAX zawiera oczyszczony kompleks mineralny o ładunku dodatnim, który powoduje, że rzęsy odpychają się wzajemnie i pozostają dobrze rozdzielone. Biorąc pod uwagę fakt, że rzęsy są naturalnie naładowane ujemnie, formuła Masterpiece MAX może idealnie do nich przylegać i powiększać ich objętość, nie sklejając jednak i nie łącząc ich w kępki. Formuła tuszu zawiera również polimery odporne na wodę, ścieranie i ciepło, dzięki czemu kosmetyk ten wykazuje znakomitą trwałość, nie wyciera się ani nie rozmazuje.

Maskara Masterpiece MAX będzie dostępna w trzech odcieniach: czarnym (Black), czarno-brązowym (Black/Brown) i granatowym (Navy).

Cena: 49,90 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
2000 kalorii jest tez spoko, a ze od paru dni dodawali do niego blyszczyk vce, tym bardziej mi sie podoba.