POLECAMY

Mary Kay - kosmetyki na trądzik

W trosce o skórę szczególnie skłonną do zmian trądzikowych Mary Kay prezentuje nową serię kosmetyków przeciwtrądzikowych!
Mary Kay - kosmetyki na trądzik
W skład serii wchodzą: Przeciwtrądzikowy Żel Oczyszczający, Serum Przeciwtrądzikowe oraz Punktowa Emulsja Przeciwtrądzikowa. Aby przekonać się o skuteczności tej kuracji przed zakupem pełnowartościowych wersji produktów, Mary Kay oferuje również Przeciwtrądzikowy Zestaw Próbny.

Przekonaj się, jak bardzo poprawi się kondycja Twojej skóry! Dzięki zastosowanym składnikom ujrzysz swoją cerę w zupełnie nowym świetle. Oferowane produkty przywrócą Twojej skórze blask, witalność oraz młodość, ponieważ zawierają innowacyjne rozwiązania, mające na celu jeszcze bardziej doskonałą pielęgnację cery trądzikowej.

Przeciwtrądzikowy Żel Oczyszczający
cena: 50,00 zł, opakowanie: 127 g
Przezroczysty, lekki żel szybko zamienia się w delikatną piankę, która pomaga usunąć nadmiar sebum. Spłukuje się do czysta, nie pozostawiając osadów, i zapobiega gromadzeniu się martwych komórek naskórka w porach skóry, co pozwala uniknąć wyprysków. Formuła zawiera 2% kwas salicylowy, który w połączeniu z kojącymi składnikami roślinnymi pozostawia skórę czystą, odświeżoną i gotową na kolejny etap pielęgnacji przeciwtrądzikowej.
Sposób użycia:
Nałóż na wilgotną twarz i szyję. Dodaj wody, aby zwiększyć ilość piany. Opłucz twarz lub zmyj pianę wacikiem zmoczonym w ciepłej wodzie.
Składniki i ich działanie:
Spośród substancji aktywnych na uwagę zasługuje zaliczany do beta-hydroksykwasów (BHA) kwas salicylowy, który od dawna stosowany jest w przypadku problemów skórnych. Jest to związek rozpuszczalny w tłuszczach naskórkowych, regulujący wydzielanie łoju, niepowodujący przy tym nadmiernego wysuszenia skóry. Działa antyseptycznie i przeciwzapalnie, sprzyja procesowi gojenia się wyprysków i podrażnień. Poprzez rozluźnianie połączeń międzykomórkowych, usuwając zbędne warstwy zrogowaciałych komórek naskórka, działa złuszczająco. Reguluje odnowę komórkową skóry. Zmniejszając warstwę martwych komórek z powierzchni naskórka, przyczynia się do odblokowania porów, a co za tym idzie, zapobiega tworzeniu nowych wyprysków, oczyszcza tzw. zaskórniki, które stają się mniej widoczne.

Serum Przeciwtrądzikowe
cena: 55,00 zł, opakowanie 50 g
Półprzezroczyste, jedwabiste serum zawiera 2% kwas salicylowy i kojące składniki roślinne. Pomaga oczyścić i wysuszyć wypryski oraz zapobiega powstawaniu nowych. Skuteczna formuła gładko się rozprowadza i szybko wchłania, zmniejszając widoczność porów i redukując świecenie się skóry.
Sposób użycia:
Nałóż cienką warstwę serum na twarz, omijając okolice oczu. Stosuj po użyciu Przeciwtrądzikowego Żelu Oczyszczającego.
Składniki i ich działanie:
Istotnym składnikiem preparatu jest Butyl avocadate – tłuszcz pozyskiwany na drodze obróbki metodami biotechnologicznymi i odpowiedniego oczyszczania oleju awokado. Jest to surowiec aktywny, hamujący aktywność enzymu 5-alfa-reduktazy metabolizującego testosteron do dihydrotestosteronu odpowiadającego za nadmierną produkcję łoju. Naturalny składnik nieodzowny w recepturach efektywnych środków przeciwłojotokowych.
W skład serum wchodzą również hydrolizowane proteiny sojowe, które dzięki obecności zawartych aminokwasów zapewniają właściwości kojące, łagodzące podrażnienia, nawilżające, a także ochronne.

Punktowa Emulsja Przeciwtrądzikowa
cena: 45,00 zł, opakowanie 29 g
Wzbogacona kojącymi składnikami roślinnymi formuła zawiera 2% kwas salicylowy. Pomaga zlikwidować istniejące wypryski i zredukować zmiany zapalne. Ta bardzo skuteczna emulsja szybko się wchłania, nie pozostawiając śladów na skórze.
Sposób użycia:
Nałóż bezpośrednio na miejsca zmienione.
Składniki i ich działanie:
Wchodzący w skład emulsji Palmitynian retinylu reguluje proces keratynizacji naskórka, stymulując produkcję nowych komórek, wspomaga także jego regenerację. Wywiera również znaczący wpływ na równowagę wodno-tłuszczową, dzięki czemu ogranicza szorstkość naskórka.
Podobnie jak w przypadku Przeciwtrądzikowego Żelu Oczyszczającego oraz Serum Przeciwtrądzikowego, Punktowa Emulsja Przeciwtrądzikowa również zawiera glicerynę, glikol propylenowy oraz glikol butylenowy. Tym samym preparat podtrzymuje odpowiednie nawilżenie skóry.
Odpowiednio dobrane silikony absorbują nadmiar serum, powodując matowienie skóry.

Przeciwtrądzikowy Zestaw Próbny
Firma Mary Kay oferuje również specjalną próbną wersję serii produktów przeciwtrądzikowych. Przeciwtrądzikowy Zestaw Próbny zawiera próbki wszystkich trzech preparatów wchodzących w skład linii. Zakup Przeciwtrądzikowego Zestawu Próbnego pozwala przekonać się o skuteczności kuracji przeciwtrądzikowej Mary Kay® przed nabyciem pełnowartościowych wersji produktów.

Produkty wchodzące w skład Przeciwtrądzikowego Zestawu Próbnego zawierają takie ilości kosmetyków, by wystarczyły na 30-dniową kurację*.

cena: 99,00 zł


* przy przeciętnym zużyciu produktów
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/5 lat temu
warto spróbować, używam kosmetyków 2 miesiące ( dodam że trądzik leczyłam od 4 lat ,bezskutecznie, ani dermatolog, ani kwasy u kosmetyczki nie dały żadnego efektu, nie mówiąc o drożdżach- po nich była minimalna poprawa) mam trądzik grudkowo-krostkowy dosyć nasilony, kiedyś wywalało mi wiele krostek codziennie, teraz jedna na pare dni i widać wyraźną poprawę :) liczę że wyleczę skórę całkowicie :)
/5 lat temu
Witam, również jestem konsultantką Mary KAy, jeżeli jestescie zainteresowane produktami tej firmy serdecznie zapraszam do współpracy;) kinste5@tlen.pl
/6 lat temu
Witam, jestem konsultantką Mary Kay. Jeśli któraś z Was ma problem z kupnem kosmetyków, można się ze mną skontaktować przez meila milenabednarska.mk@wp.pl Ostrzegam również przed zakupem przez internet! Nikt z firmy nie bierze odpowiedzialności za to, co siedzi w środku opakowania (podróbki, czy przeterminowane kosmetyki, a nawet woda z tłuszczem...) Konsultantka bierze odpowiedzialność za to, co sprzedaje, istnieje również możliwość zwrotu. Polecam wszystkie kosmetyki Mary Kay, gdyż sama ich używam:)
POKAŻ KOMENTARZE (5)