Nowości w luksusowych pudrach

Marki Guerlain i Givenchy przygotowały pudry sypkie i kompakty, którym nie sposób się oprzeć
Izabela Bielecka-Gnaś / 06.03.2014 17:18
pudry luksusowe, Guerlain, Givenchy fot. serwis prasowy/kolaż Polki.pl

Les Voilettes od Guerlain -  Odkryty na nowo


Pierwszy puder Guerlain Les Voilettes powstał w 1991 roku – w formie sypkiej i prasowanej. Transparentność przybrała nową formę, oferując zarówno aksamitny, jak i promienny efekt, łącząc matowe wykończenie i niezwykłą trwałość makijażu.
 
Korzystając ze swojego  know-how, Guerlain wyselekcjonował niezwykle drobne pudry i pigmenty, aby stworzyć nowe Les Voilettes, o jeszcze lżejszej formule. Zarówno w formie sypkiej jak
i prasowanej, wyjątkowy miks ultrachłonnych pudrów i cząsteczek skutecznie utrwala makijaż
i pokrywa twarz matową woalką, niewidoczną gołym okiem. Cera wygląda olśniewająco: jest aksamitna, ale nie pokryta grubą warstwą pudru, oraz promienieje naturalnym blaskiem. Co nas niezmiernie cieszy do pudru można dokupić sobie także profesjonalne pędzle!

Prisme Libre od Givenchy - Uwspółcześniona ikona


Także Givenchy zdecydowało się jeszcze bardziej udoskonalić swój kultowy produkt. Istniejący od 2006 Prisme Libre to jedyny sypki puder, łączący 4 różne odcienie, umożliwiające tworzenie harmonii kolorystycznych, w naturalnych tonacjach.

Udoskonalona wersja, oparta jest  na niespotykanej wcześniej technice, w której leciutkie pigmenty odświeżają  cerę i nadają jej delikatny, idealny wygląd.  Sekretem wyjątkowej formuły są cząsteczki poddane atomizacji. Dzięki jednakowej wielkości, równomiernie pokrywają twarz, dając ultranaturalny efekt. Pozostawiają na skórze delikatny zapach bzu i białego piżma.
luksusowe pudry Givenchy i Guerlain

Poudre Première od Givenchy - Oda do prostoty


Nie zapominajmy jednak o równie cennym pojedynczym odcieniu pudru Givenchy, który stapia się z każdą karnacją: od najjaśniejszych aż po najciemniejsze. Guerlain wymyślił rewolucyjny produkt: uniwersalny, o wyjątkowo delikatnej konsystencji i zapewniający poczucie komfortu. Można go nakładać na nieumalowaną skórę, pokrytą ewentualnie bazą pod makijaż, lub oczywiście na podkład. Poudre Première gwarantuje jednolity koloryt oraz matuje i naturalnie rozświetla!

Wszystkie wspomniane pudry mają przecudne, luksusowe opakowania, złote w stylu retro
w wypadku Guerlain i futurystyczne, czarne, z mocno zaakcentowanym, wyrafinowanym logo
w wypadku Givenchy.

Ceny pudrów:

Poudre Première - 215zł*
Prisme Libre  - 235 zł*
Puder sypki Les Voilettes - 216 zł*
Puder w kompakcie Les Voilettes - 205 zł

Ceny pędzli:

Pędzel do pudru - 228 zł
Pędzel do różu - 182 zł
Pędzel do podkładu we fluidzie - 182 zł

* produkty dostępne od marca 2014
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 lata temu
Używam tego pudru od lat. Jakże niemiłym zaskoczeniem było, kiedy dzisiaj dostałam zamówiony i kupiony w Sephorze puder... Niemiłym... bo cena pudru bez zmian - 240 PLN, ale waga.... zamiast 20 gram jedynie 12 gramów. Czyli prawie o połowę mniej!!!!!!!! Pudełko zmodyfikowane, nazwa też ze sweet caramel zrobiono organza caramel... Oczywiście pudełko zewnętrzne jest takie samo! Rozumiem, że firmy sprzedające pudry po 5 złotych mogą się bawić w takie podchody, ale Givenchy?? Straciłam zaufanie do tej marki.... A szkoda, bo puder jest dobry....
/5 lat temu
dobre pudry, nudny tekst.Lepiej brzmiałoby " w przypadku" a nie " w wypadku" w przypadku czegoś pozytywnego, zaś w wypadku czegoś negatywnego . Pani pisząca nie pierwszy raz ma problemy z poprawną polszczyzną.