Le Lift Chanel - serum i krem pod oczy

Le Lift, Chanel serum fot. serwis prasowy Chanel
Przełom w pielęgnacji anti-aging teraz wzbogacony o 2 nowe produkty
Izabela Bielecka-Gnaś / 22.07.2014 04:06
Le Lift, Chanel serum fot. serwis prasowy Chanel
Le Lift to seria 3 kremów, o przełomowym podejściu do problemu starzenia skóry. Teraz linia poszerza się o dwa kolejne produkty z nową formułą, rzecz jasna dorównujące standardom swoim poprzednikom.

Le Lift Sérum

Podobnie jak powstałe w 2013 roku kremy Le Lift serum wykorzystuje przeciwstarzeniową siłę 3,5-DA, ale nowa formuła nie tylko nie pozwala zwolnić syntezie protein młodości. Jednocześnie tworzy dla skóry idealne środowisko, które sprzyja odnowie komórek i pozwala zachować młodość skóry. Krem działa doskonale w parze z kremem Le Lift . Wzmacnia efekt anit-aging i odsłania gładszą, jędrniejszą cerę.

Cena: 565 zł za 30 ml

Le Lift Soin Yeux Eye Care    

Nie jest tajemnicą, że skóra wokół oczu jest najdelikatniejsza, najcieńsza  i najbardziej narażona na działanie czasu. Do tego dochodzą powodowane stresem i zmęczeniem drobne zmarszczki, worki pod oczami i cienie. Dlatego ten obszar potrzebuje wyjątkowej ochrony. To właśnie  z myślą o nim seria Le Lift została wzbogacona o delikatny krem pod oczy, który ma za zadanie przywrócić harmonie skórze pod oczami. Krem chroni komórki macierzyste przed rozpadem i sprawia, że skóra jest jędrniejsza,  powieki uniesione, a cienie zniwelowane.

Cena: 359 zł za 15 ml
Le Lift Chanel serum i krem pod oczy

Redakcja poleca

REKLAMA