Chanel - nowa lina kremów Le Lift

Le Lift, Chanel, Diane Kruger, kremy fot. serwis prasowy
Kremy, które dostosowują się do procesu starzenia każdej kobiety. Dowiedz się więcej o przełomowej formule.
Izabela Bielecka-Gnaś / 10.02.2014 10:02
Le Lift, Chanel, Diane Kruger, kremy fot. serwis prasowy

Nowa linia kremów Chanel Le Lift to unikalne produkty do pielęgnacji skóry twarzy. Seria Le Lift ma pozwolić kobietom czuć się wyjątkowo. Bo każda kobieta powinna być pewna siebie, spokojna i żyć w doskonałej harmonii sama ze sobą.

Era Epigenetyki

Epigenetyka to nauka badająca wpływ czynników zewnętrznych na ekspresję genów i syntezę białek, dlatego zainteresowała ekspertów Chanel.  W laboratoriach odkryto, że starzenie się skóry zależy nie tylko od kaprysów dziedziczenia, ale również od zewnętrznych czynników stresowych, które spotykają nas każdego dnia. Jak się okazuje nasze codzienne zachowanie i relacje z innymi mają wpływ także na nasz wygląd!

Jak temu zaradzić?

W laboratoriach Chanel  stworzono wysoce skoncentrowany i czysty naturalny składnik 3.5-DA, który dostosowuje się do procesu starzenia się każdej kobiety. Znalazł swoje zastosowanie w nowej linii kosmetyków Le Lift, które właśnie pojawiły się w sprzedaży. Jest to linia „inteligentna”. Rezultaty? Większa jędrność skóry i zmniejszenie zmarszczek już po miesiącu. Oto dostępne produkty!

Chanel Le Lift Creme


Krem o delikatnym zapachu i kremowej konsystencji. sprawia, że skóra jest miękka i gładka.

Chanel Le Lift Creme Riche


Krem o bogatej konsystencji i aksamitnej teksturze, pielęgnuje skórę i dba o jej zdrowy wygląd.

Chanel Le Lift Creme Fine


Krem o lekkiej konsystencji, który wchłania się błyskawicznie i płynnie wtapia się w skórę.

Kremy Le Lifet najlepiej jest nakładać na twarz i szyję, rano i wieczorem. Szybkimi ruchami wygładzającymi, pomijając kontur oka.
 
 

Redakcja poleca

REKLAMA