Kremy na zaczerwienienia - test

Cera naczynkowa jest wymagająca. Krem do jej pielęgnacji musi być wybrany bardzo starannie. Oto 5 propozycji kosmetyków.
Małgorzata Machnicka / 23.01.2010 21:00
Przy naczynkowej i skłonnej do podrażnień skóry bez odpowiedniego kremu ani rusz. Co krem idealny powinien zawierać w swoim składzie? Przede wszystkim substancje, które neutralizują zaczerwienienie skóry - zeń-szeń, rutynę, arnikę i substancje łagodzące - pantenol czy alantoinę.

Niektóre z kremów na zaczerwienienia zawierają również zielony pigment, który doskonale radzi sobie z pokryciem zaczerwienionych miejsc. Krem do skóry naczynkowej powinien zawierać również filtry, chroniące przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie nasz test!

Materiał na podstawie artykułu w magazynie Uroda

Więcej o pielęgnacji twarzy:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (22)
/23.04.2018 18:36
U mnie też najlepiej się sprawdza na zaczerwienienia na skórze ultrakojący krem łagodzący Angio. Jest niesamowity i skuteczność widać po pierwszym użyciu :)
/04.04.2018 13:42
Alina, jeśli chodzi o kosmetyki radzące sobie z zaczerwieniami to polecam Sevolium : ) Serum się dobrze nakłada, świetnie się wchłania, a do tego ma naturalny skład.
/29.01.2018 12:07
Ultrakojący krem łagodzący zaczerwienienia ;) tylko ten jest w stanie mi pomóc na mój problem z zaczerwienieniem na twarzy, ma niesamowite działanie
POKAŻ KOMENTARZE (19)