Kosmetyki organiczne - moc natury w zasięgu ręki

Kosmetyki organiczne jako alternatywa dla syntetycznych wpisują się w ogólnoświatowy trend ku naturalności. Bogate w aktywne składniki pozwalają na dbanie o piękno i zdrowie bez konieczności szkodzenia środowisku.

Kosmetyki organiczne jako alternatywa dla syntetycznych wpisują się w ogólnoświatowy trend ku naturalności. Bogate w aktywne składniki pozwalają na dbanie o piękno i zdrowie bez konieczności szkodzenia środowisku.

Piękno i zdrowie blisko natury

Biokosmetyki są produktami otrzymywanymi ze składników pochodzenia naturalnego. W ich składzie nie doszukamy się komponentów pochodzenia zwierzęcego ani roślinnego, wywodzących się z genetycznie modyfikowanych upraw.

Są bombą aktywnych składników. Pozytywnie oddziałują na nasze zdrowie oraz stan skóry i włosów. Zawartość naturalnych składników eliminuje ryzyko zaistnienia reakcji alergicznych, które są częstym efektem ubocznym stosowania syntetyków. Poza tym proces produkcji kosmetyków organicznych jest znacznie mniej szkodliwy dla środowiska. Wymaga mniejszego zużycia energii i nie pozostawia toksycznych odpadów, ponieważ składniki kosmetyków naturalnych nie powinny zawierać żadnych zanieczyszczeń, zagrażających zdrowiu człowieka. Skóra stanowi nasz płaszcz ochronny, dlatego istotne jest, aby dostarczać jej naturalnych wyciągów i ekstraktów z roślin i owoców, które są nieszkodliwe dla zdrowia. Połączenie zgromadzonego przez lata doświadczenia ze współczesną nauką zaowocowało powstaniem kosmetyków organicznych, które są nie tylko bezpieczne dla zdrowia oraz środowiska naturalnego, ale i wysoce skuteczne. Naturalne składniki poza tym, że pielęgnują skórę, mają także szereg właściwości odżywczych oraz pięknie pachną.

Naturalność + Skuteczność = Petal Fresh

Kompromisem między zdrowiem a pięknem jest stosowanie biokosmetyków. W produktach linii Petal Fresh zostały wykorzystane właściwości lecznicze organicznych ziół, które skutecznie odżywiają i pielęgnują ciało bez konieczności użycia szkodliwych chemicznych substancji.

Nie zawierają parabenów ani sztucznych barwników. Kosmetyki te oparte są na najwyższej jakości, certyfikowanych składnikach roślinnych i nie są testowane na zwierzętach. Linia Petal Fresh zawiera szereg produktów do pielęgnacji ciała i włosów. Bogactwo naturalnych składników roślinnych, antyoksydantów oraz witamin gwarantuje zdrową, gładką skórę oraz ochronę przed szkodliwym wpływem środowiska. Kosmetyki organiczne Petal Fresh są niezwykle delikatne oraz nadają się do codziennego stosowania. Priorytetem marki jest zapewnienie klientom zdrowych, naturalnych oraz wysokiej jakości produktów.

Produkty

Marka Petal Fresh proponuje 5 głównych linii produktów. Pierwsza z nich - balsamy Petal Fresh® oparte są na naturalnych składnikach roślinnych, bogate w witaminy A, C, E oraz antyoksydanty.

Chronią skórę przed szkodliwym wpływem środowiska, pozostawiając ją zdrowszą i gładką. Kolejna linia - Petal Fresh® Botanicals, zawiera kosmetyki stanowiące kombinację ziołowych ekstraktów i olejków eterycznych, aby skóra była gładsza i wyglądała młodziej. Produkty trzeciej linii - Petal Fresh® Organic Skin Care, oparte są na najwyższej jakości, certyfikowanych składnikach roślinnych. Natomiast kosmetyki Petal Fresh® Organics są niezwykle delikatne i idealne do codziennego stosowania. Odżywiają skórę, dzięki czemu struktura włosa jest wzmocniona od wewnątrz. Żele do kąpieli Petal Fresh® oparte są na wyselekcjonowanych składnikach roślinnych o właściwościach głęboko nawilżających, wygładzających, odżywiających i działających kojąco na skórę podczas kąpieli.

Więcej informacji na stronach:
http://www.sheline.pl/
https://www.facebook.com/PetalFreshPolska

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
super szampony
/4 lata temu
teraz Petale wchodzą do Hebe i Rossmana. Są głównie w zielonych i białych opakowaniach. Mega się cieszę bo te kosmetyki są wspaniałe.
/7 lat temu
mam maseczke od nich, wielka i skuteczna