POLECAMY

Najnowsze kosmetyki na wiosnę, które chcemy mieć!

Co znalazło się na naszej liście?

Na sklepowych półkach coraz więcej wiosennych nowości! Te wszystkie urocze kosmetyki pozwalają nam przetrwać trudny okres oczekiwania na pierwsze, cieplejsze dni.

Spośród wszystkich wybrałyśmy 10 tych najciekawszych. Okazuje się, że nadchodząca wiosna to nadal świetlista cera i usta w koralowo-różowych odcieniach. Są trzy perełki, którym wróżymy zawrotną karierę.

Dzięki tym gadżetom twój manicure będzie wyjątkowy!

Po pierwsze szminki do ust od marki Clinique, które wyglądem przypominają kredki do rysowania, dobrze znane wszystkim z przedszkola. Po drugie pomysłowy, czterokolorowy eyeliner od Clarins, który do złudzenia wygląda jak długopis (z przełącznikami na górze). Po trzecie lakier do paznokci od Givenchy w limitowanym odcieniu przeźroczystego i świetlistego fioletu. Kolor staje się intensywniejszy z każdą nałożoną warstwą. Lakier można również nakładać jako top coat na ulubione odcienie, aby nadać im nowego wymiaru i jeszcze większego połysku. WOW!

Sprawdziłyśmy składy balsamów do ust. Który jest najlepszy?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
Czekam na jakieś fajne wiosenne nowości w semilacu pasuję sobie kupić jakieś nowe lakierki.
/rok temu
Jesli ktoś tak jak ja ma hopla na punkcie pazurków, to polecam nowe lakiery z kolekcji Semilac - DanceFlow, ja się w nich zakochałam :) Pięknie mienią się na pazurkach :)
/rok temu
Wiadomo, że wiosną zaczniemy odkrywać trochę więcej ciała, więc u mnie kosmetykiem pierwszej potrzeby będzie na pewno samoopalacz. Właściwie już zaczęłam się smarować, bo lubię mieć taki lekki kolorek lata nawet zimą. A odkryłam naprawdę fajny samoopalacz, z St. Moriz, dzięki któremu opalenizna nie jest pomarańczowa, a wygląda naprawdę lekko i naturalnie :)