POLECAMY

Kolekcja do makijażu Coastal Colors

Mary Kay przedstawia Coastal Colors - kolekcję kosmetyków do makijażu zainspirowaną promieniami słońca, atmosferą i kolorami bajkowej scenerii egzotycznych wysp.
Kolekcja do makijażu Coastal Colors
Podczas pracy nad odcieniami do tej kolekcji konsultowaliśmy się z trzema artystami wizażystami specjalizującymi się w różnych odcieniach skóry i regionach świata.

Wszystkie produkty zostały stworzone zgodnie z prognozami mody opracowanymi przez firmę, która od 60 lat zajmuje się prognozowaniem trendów w Nowym Jorku i na całym świecie – Doneger Group.

W skład kolekcji wchodzą: Paleta Mineralnych Cieni do Powiek Coastal Colors, Konturówka do Oczu Mary Kay® w odcieniach Bahama Blue i Tahitian Gold oraz Błyszczyk do Ust Mary Kay® w odcieniach Polynesian Petals, Caribbean Coral i Hawaiian Sunset.

Paleta Mineralnych Cieni do Powiek Coastal Colors
Paleta Mineralnych Cieni do Powiek Coastal Colors stanowi odzwierciedlenie kolorów ziemi, morza i nieba, które płynnie mieszają się jak fale rozbijające się o brzeg, wyzwalając piękno każdego odcienia skóry. Oparte na mineralnej formule cienie są lekkie, doskonale się mieszają i nie zbijają w zagłębieniach powiek, zapewniając piękny wygląd. Przekonaj się na własne oczy o wspaniałych korzyściach tej palety. Jej trwała formuła uzupełniona jest witaminami A, C i E – przeciwutleniaczami, które chronią przed wolnymi rodnikami powodującymi zmarszczki.

Paleta Mineralnych Cieni do Powiek Coastal Colors to trzy kolory Mineralnych Cieni do Powiek Mary Kay®:
- niebieski
- brązowy
- zielony
umieszczonych w jednym wymiennym wkładzie, który idealnie pasuje do Kompaktu Mary Kay®.

Mają intensywny i trwały kolor, są łatwe w aplikacji, zapewniają doskonałe, równomierne pokrycie, które można stopniowo zwiększać, nie zbijają się w zagłębieniach powiek, ich formuła jest oparta na składnikach pochodzenia mineralnego, formuła jest wzbogacona witaminami A, C i E, zostały przebadane klinicznie pod kątem podrażnień i uczuleń skóry, są bezpieczne dla osób o wrażliwych oczach i osób noszących szkła kontaktowe.

cena detaliczna: 75,00 zł
pojemność: 9,5 g
edycja limitowana

Hity wśród podkładów - sprawdź, co polecają Forumowiczki!

Konturówki do Oczu Mary Kay® z kolekcji Coastal Colors
Jeśli naprawdę chcesz przyciągnąć uwagę swoimi oczami, pamiętaj, że bardzo ważne jest stosowanie konturówki. Formuła naszych nowych Konturówek do Oczu Mary Kay® z edycji limitowanej dostępna jest w dwóch odcieniach:
- Bahama Blue,
- Tahitian Gold,
które idealnie uzupełniają tercet cieni z Palety Mineralnych Cieni do Powiek Coastal Colors.

Perfekcyjnie podkreślają oczy, sprawiając, że rzęsy wydają się bardziej gęste, wyjątkowo kremowa, wodoodporna formuła jest odpowiednia również dla wrażliwych oczu, ładnie wyglądają na wszystkich odcieniach skóry, nowa forma produktu wykorzystuje naturalny materiał – drewniany ołówek.

cena detaliczna: 42,00 zł
pojemność: 1,13 g
edycja limitowana

Błyszczyki do Ust Mary Kay® z kolekcji Coastal Colors
Twoje usta mogą teraz wyglądać tak, jakbyś przeszukała cały świat w celu znalezienia idealnego błyszczyka – i odnalazła go. Nowe Błyszczyki do Ust Mary Kay® z edycji limitowanej zapewnią wykończenie makijażu, które uchwyci opalizujący blask pereł. Błyszczyk wygląda tak samo pięknie solo, jak i w połączeniu z Twoim ulubionym odcieniem szminki Mary Kay®. Trzy nowe odcienie:
- Caribbean Coral,
- Hawaiian Sunset,
- Polynesian Petals
zapewnią Twoim ustom niezwykły blask.

Błyszczyki sprawdzają się na wszystkich odcieniach skóry, mają niezwykły, perłowy kolor, każdy z odcieni nadaje ustom oszałamiający wygląd, gwarantują błyszczący, nadzwyczajnie opalizujący efekt.

cena detaliczna: 50,00 zł
pojemność: 7,75 ml
edycja limitowana
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)