POLECAMY

Intensywnie Nawilżający Krem Dove

Chroni i pielęgnuje skórę zimą.
Intensywnie Nawilżający Krem Dove
W momencie pojawienie się pierwszych oznak jesienno-zimowej pogody należy zmienić nie tylko garderobę, ale również zapewnić skórze szczególną ochronę i właściwy poziom nawilżenia.

Nasza skóra potrzebuje takiego nawilżenia przez cały rok. Zimą należy zadbać o nią szczególnie, ale niekoniecznie stosując bardzo tłuste kremy. Specjaliści rekomendują kremy nawilżające o gęstej konsystencji, bogate w składniki pielęgnujące. Taki właśnie jest Intensywnie Nawilżający Krem Dove.

Jesienią i zimą skóra narażona jest na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych takich jak wiatr i mróz. Dodatkowym czynnikiem wysuszającym jest powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach. W tym okresie skóra traci wilgoć prawie dwa razy szybciej niż latem, a zatem szybciej staje się szorstka, mało elastyczna i szybciej ulega podrażnieniom. Słabną bowiem jej naturalne mechanizmy ochronne, zwłaszcza osłona lipidowa naskórka. Intensywnie Nawilżający Krem Dove zawiera składniki pielęgnacyjne, które zapewniają skórze właściwą ochronę i nawilżenie.

Zimą należy wzmacniać funkcje ochronne skóry, dzięki czemu będzie ona dobrze nawilżona i odporna na działanie mrozu. Pomoże w tym gliceryna zawarta w Intensywnie Nawilżającym Kremie Dove. Wnika ona między komórki naskórka, uszczelnia je, tworząc warstwę okluzyjną – zwiększającą ochronę przed utratą wody ze skóry. Gliceryna jest dobrym, sprawdzonym i znanym składnikiem kosmetyków nawilżających od wielu lat. Zapewnia odpowiedni poziom ochrony i nawilżenia skóry.

Intensywnie Nawilżający Krem Dove łatwo się rozsmarowuje i jest przyjemny w użyciu. Nakładając krem wieczorem po kąpieli lub rano przed wyjściem z domu, nie należy obawiać się problemów ze zbyt długim wchłanianiem. Krem szybko się wchłania, zapewniając komfort w użyciu i uczucie gładkiej i elastycznej skóry.

Stosowanie kremów nawilżających zimą jest tak samo ważne jak podczas pozostałych pór roku.

Intensywnie Nawilżający Krem Dove latem przynosi ulgę najbardziej przesuszonym miejscom na skórze (kolana, łokcie, zmiękcza skórę na stopach), zaś zimą jest niezbędny w codziennej pielęgnacji. Dzięki bogatej konsystencji i składnikom nawilżającym chroni skórę przed mrozem i utratą wilgoci, a więc wygładzi przemarznięte dłonie, przyniesie ulgę spierzchniętym ustom i nawilży skórę twarzy i całego ciała. Intensywnie Nawilżający Krem Dove o każdej porze roku idealnie sprawdza się w pielęgnacji skóry. Zawsze warto mieć go pod ręką.

Krem Dove jest dostępny w różnych wygodnych rozmiarach za bardzo przestępną cenę:
Intensywnie Nawilżający Krem Dove 75 ml, ok. 5 zł
Intensywnie Nawilżający Krem Dove 150 ml, ok. 8 zł
Intensywnie Nawilżający Krem Dove 250 ml, ok. 11 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)