POLECAMY

INFUSION D’HOMME

PRADA przedstawia nowy zapach dla mężczyzn.
INFUSION D’HOMME
Powstanie Infusion d’Homme zostało zainspirowane sukcesem damskiego zapachu PRADA Infusion d’Iris. Infusion d’Homme to perfumy, które doskonale wpisują się w styl życia współczesnego mężczyzny – nie przytłaczają, ale podkreślają męską osobowość.

NOWOCZESNOŚĆ I TRADYCJA
PRADA, wykorzystując szlachetną tradycję klasycznej perfumerii, stworzyła współczesny i dyskretny zapach odpowiedni na każda okazję.
Infusion d’Homme to zapach, który współgra z ciałem - jego nowoczesność leży w naturalnej zdolności dopasowania się do charakteru i temperamentu mężczyzny, który go nosi.

NATURALNE ODŚWIEŻENIE
Infusion d’Homme nie jest kompozycją, która ma uderzać swoją siłą i agresywnie atakować zmysły. Jego wyjątkowość to przede wszystkim przywoływanie wrażenia naturalnego odświeżenia, które towarzyszy każdemu mężczyźnie zawsze, gdy wychodzi spod prysznica i wkłada białą, czystą koszulę.

SKŁADNIKI
Infusion d’Homme łączy w sobie najwyższej jakości klasyczne składniki, m.in.: drogocenny irys z Florencji, kwiat pomarańczy, drzewo cedrowe, vetiver i żywica benzoin. Wszystkie skomponowane w proporcjach wydobywających siłę męskich akordów.

KWIAT POMARAŃCZY
Ekstrakt z tunezyjskiego kwiatu pomarańczy otwiera zapach subtelną, delikatną i świeżą nutą. Wprawia w przyjemny nastrój, dając uczucie bezpieczeństwa przywołane wspomnieniami z dzieciństwa.

IRYS PALLIDA
Irys to jeden z najbardziej wyjątkowych surowców w perfumerii. Zmysłowy i złożony, z silną lecz kruchą urodą, jest niekończącym źródłem inspiracji. Szlachetny irys pallida napełnia serce zapachu nowoczesną delikatnością i unikalną subtelnością. Kwiatowe nuty podkreślają luksus i elegancję włoskiego czaru marki PRADA.

VETIVER I DRZEWO CEDROWE
Bogactwo vetiveru, jego wyrafinowanie oraz głębia sprawiają, że jest to kluczowy drzewny składnik perfum. Jego intensywna woń pełna jest akordów drzewnych i ziemnych. W połączeniu z jasnym i delikatnym drzewem cedrowym, ten niezwykły, drzewny duet tworzy mocną strukturę zapachu.

KADZIDŁO I ŻYWICA BENZOIN
Mityczne i majestatyczne somalijskie kadzidło podkreśla temperament zapachu, a drogocenna żywica benzoin z Dalekiego Wschodu uwalnia miękką woń ambry i otacza ją waniliowymi, balsamicznymi i pudrowymi nutami.

FLAKON I OPAKOWANIE
Szklany flakon nawiązuje do wzoru klasycznych butelek do perfum. Jego wytworny kształt tworzy lśniącą, nowoczesną krawędź. Butelka jest ozdobiona historycznym herbem marki PRADA zaprojektowanym w 1919 roku przez dziadka Miucci Prady.

Herb wytłoczony został na klasycznych i prostych opakowaniach, znajduje się delikatnie poza środkiem, na symbolicznym jasno-szarym kolorze marki PRADA. Jest to symbol będący synonimem jakości, kunsztu i tradycji, refleksja pasji marki PRADA dla innowacji.

REKLAMA
Wieloplanowy obraz Infusion d’Homme budzi wrażenie nieograniczonych możliwości, łączy jasne i ciemne barwy, klasykę z nowoczesnością, intelekt ze zmysłowością. PRADA unika przewidywalnych reklam perfum z jasnym, prostym przekazem. Duże zbliżenie w czarno białych kolorach modela Rogier’a Boschaart stworzone przez Steven’a Meisel połączone zostało z klasycznym flakonem perfum, zestawiając tym samym nowoczesność z tradycją, a tym samym odzwierciedlając charakter zapachu Infusion d’Homme.

PRODUKTY
Zapach Infusion d’Homme dostępny jest w następujących pojemnościach:
Woda toaletowa 50 ml – 206 zł
Woda toaletowa 100 ml – 280 zł

Dodatkowo w linii znajdują się następujące produkty:
Balsam po goleniu – 193 zł
Dezodorant spray – 193 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)