Idealny odcień skóry

Odnalezienie idealnego podkładu nie jest łatwe. Dzięki nowemu podkładowi Individualist Estee Lauder nie musicie już dalej szukać.
/ 16.03.2006 16:57
 
Dobierz podkład - nowość Estee Lauder, Individualist Natural Finish Makeup - w odcieniu idealnym dla Twojej skóry. Przyjdź między 16 a 30 września do perfumerii firmowych Estee Lauder i odbierz Twoją próbkę indywidualnie dobranego podkładu.Promocja jest dostępna w:
Salon Firmowy Estee Lauder, ul. Nowy Świat 47, Warszawa
Perfumeria In Style, Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12, Warszawa
Perfumeria In Style, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

Każda z nas ma odmienny odcień skóry i dlatego odnalezienie idealnego podkładu może stanowić nie lada wyzwanie. Dzięki nowemu podkładowi Individualist nie musicie już dalej szukać. Odkrywcza formuła tego produktu oparta jest na technologii Ideal Match™ - podkład natychmiastowo przystosowuje się do odcienia skóry i zapewnia jej naturalne, nieskazitelne wykończenie.

Działanie technologii Ideal Match™:
Idealne dopasowanie
: Dla każdego odcienia skóry dobiera się przezroczystą bazę odbijającą światło oraz odpowiednią kombinację pigmentów i Color True TI02 – nowego rodzaju tytanu, który wydobywa naturalny odcień skóry, korygując zarazem jej nieregularności.

Naturalne podcienie: Tradycyjny podkład zawiera czarny pigment, który może spowodować wystąpienie szaropopielatego odcienia. W Individualist został on zastąpiony kobaltowym, co daje bardziej naturalny ton z brzoskwiniowymi, beżowymi i złotawymi podcieniami.

Więcej odcieni: Ilość odcieni Color True TI02 jest dopasowana do każdego koloru z linii Individualist.

Niedostrzegalne wykończenie: Specjalnie dobrane pigmenty zostały tak rozdrobnione, aby makijaż nie wyglądał jak maska, nie miał kredowej konsystencji i nie pozostawiał smug.

Gładkość i lekkość
: Skóra jest idealnie gładka, a pory i linie na twarzy stają się mniej widoczne. Uczucie jest komfortowe, a makijaż nieodczuwalny!

Zalety:

- duża oferta odcieni
- naturalne pokrycie
- gładsza i bardziej równomierna cera
- nie wysusza skóry
- brak smug
- odporność na wilgoć i pot
Testowany dermatologicznie i okulistycznie, nie perfumowany
Cena: 134 zł


 

Tagi: makijaż