Estee Lauder Ultimate Red

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na to, o co poprosić św. Mikołaja, to zapoznaj się z nową kolekcją Estee Lauder.
/ 15.12.2009 12:13

Inspiracją do powstania kolekcji Ultimate Red stały się prestiżowe imprezy, na których kobiety noszą wytworne kreacje. W makijażu proponowanym przez Estee Lauder, otoczona barwami szlachetnego złota i czerwieni, poczujesz się niczym Królowa Balu.

Oczy pomalowane złoty cieniem, podkreślone czarną kredką oraz usta w kolorze czerwieni wydobędą twoje wewnętrzne piękno. A delikatnie pozłocona cera sprawi, że rozbłyśniesz jak gwiazda.

Przede wszystkim zwróć uwagę na cienie Signature Eyeshadow Quads, które w tym sezonie dostępne są w dwóch wariantach – śliwkowym Lavish Plum oraz złotym Gold Opulence. Dzięki ich regularnej strukturze możesz uzyskać, w zależności od nastroju, subtelny lub dramatyczny look.

Usta mocno podkreślone pomadką to dobry wybór na wieczorne przyjęcie. Tutaj z pomocą przyjdzie ci pomadka Signature Lipstick w kolorze intensywnej czerwieni (Simply Red) i złota (Gold) oraz w jagodowych i żurawinowych odcieniach.

W wersji na dzień sięgnij po błyszczyk Opulent Shimmer Gloss, który dostępny jest w złotym lub żurawinowym kolorze. Ich unikalna formuła sprawi, że twoje usta będą mieniły się tysiącem drobinek.

Możesz wybierać spośród dwóch wariantów kolorystycznych: Red i Berry.

Kolekcja dostępna wyłącznie w Perfumeriach Douglas.