POLECAMY

DKNY Be Delicious Fresh Blossom

Przedstawiamy DKNY Be Delicious Fresh Blossom. Świeży, kobiecy zapach kwiatowy energetyzujący twoją duszę. Z serca Nowego Jorku.
DKNY Be Delicious Fresh Blossom
W Nowym Jorku rodzi się kwiat jabłoni. Jest w tym coś nieodparcie cudownego – delikatne piękno, żeński pierwiastek. Uczucie powracającego optymizmu, radości i kaprysu, gdy kwiat budzi się do życia wśród chodników, betonowych płyt i drapaczy chmur. To chwila, którą warto uchwycić i smakować.

DKNY składa hołd pięknu miasta u zarania wiosny, tworząc DKNY Be Delicious Fresh Blossom - zapach tak niewinny, tak świeży, tak radosny, jak sam Kwiat Jabłoni – symbol miłości, młodości, piękna i szczęścia, uwodzący twoją duszę i inspirujący Twoje serce. Chłoń jego blask, zanurz się w jego puls. Nie oprzesz mu się ani teraz, ani nigdy.

Tak się dzieje każdej wiosny. Gdy wydaje Ci się, że zimowy mrok nigdy się nie rozproszy, w Central Parku pojawiają się pierwsze pąki. A potem kolejny i kolejny, i chwilę później orientujesz się, że Central Park to wspaniała kaskada Kwiatów Jabłoni. Wszyscy oddychamy z ulgą, widząc, że słońce wygląda zza chmur, a zewsząd ponownie napływa nadzieja. DKNY daje wyraz tej radosnej rozkoszy w nowych, świeżym, kwiatowym zapachu o nazwie DKNY Be Delicious Fresh Blossom. Jest równie piękny i delikatny, co pierwsze pąki, równie potężnie energetyzujący, co sama wiosna.

DKNY Be Delicious Fresh Blossom zabierze Cię na pierwszy, wiosenny spacer po skąpanym w kwiatach Central Parku. Oczarowuje każdego jak zalotny uśmiech. Beztroski i do głębi kobiecy zapach jest mieszanką zmysłowych owoców i powabnych kwiatów. Mieszankę soczystego grapefruita, czarnej porzeczki i muśniętej słońcem moreli dopełnia szczypta konwalii i płatków róży otulona cudownym jaśminem. Zapach kwiatu jabłoni pogłębia osadzająca się na ciele woń raminu. Zauroczenie nigdy Cię nie opuści – tak, jak i Jego.

Najnowszy produkt z rodziny zapachów DKNY Be Delicious, Fresh Blossom, opakowano w symboliczny flakon w kształcie srebrnego jabłka, ale tym razem przez szklany flakon przebija płyn w delikatnym, eleganckim kolorze bladego różu przywodzącego na myśl Kwiat Jabłoni. Karton jest w kolorze białym z motywem kwiatowym. Umieszczono na nim srebrzyste logo DKNY. Całość wygląda niezaprzeczalnie pięknie.

Woda perfumowana DKNY Be Delicious Fresh Blossom będzie dostępna od 15 kwietnia 2009 w pojemnościach 100 ml (299 zł), 50 ml (194 zł), 30 ml (147 zł).


Najpiękniejsze perfumy - podyskutuj na forum!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
dla mnie poprostu super ,lekkie i swierze !osobiscie polecam