Diane von Furstenberg, perfumy, Sephora, zapach fot. serwis prasowy

Diane Von Furstenberg - perfumy

Diane to pierwszy zapach od znanej projektantki mody.
/ 20.10.2011 14:35
Diane von Furstenberg, perfumy, Sephora, zapach fot. serwis prasowy
Diane od Diane Von Furstenberg to perfumy stworzone z myślą o silnych i aktywnych kobietach, które jednocześnie nie zapominają o zmysłowej stronie swojej natury. Diane odzwierciedla image swej kreatorki: świetlisty, niepokojąco powabny, uwodzicielski, seksowny, szykowny zapach o szyprowej strukturze. Drzewne nuty paczuli nadają zapachowi charakter i strukturę, wzmacniając bursztynowe nuty mirry i piżma pozostawiają na ciele niezapomniany zmysłowy ślad.

Perfumy Diane od Diane Von Furstenberg to doskonała kompozycja poniższych składników:

Kwiatu Lei
Kobiece nuty głowy słonecznego kwiatu frangipani są przesycone aromatem migdałowca i delikatnymi waniliowymi niuansami. Frangipani to świetlisty kwiat – egzotyczny, pełen mocy i słodyczy.

Fiołka
Zmysłowy, tajemniczy i zaskakujący kwiat fiołka jest skromny, ale jego obecność jest zdecydowanie zaakcentowana i stanowi kontrast do kwiatowych, zielonych i drzewnych akcentów.

Flakon
Inspiracją dla stworzenia flakonu Diane była bransoleta, którą tworzą przeplatające się, owalne kręgi. Bransoleta ta zawsze zdobi rękę Diane Von Furstenberg i stanowi jej znak rozpoznawczy.

Ceny:
Eau de Toilette spray 100ml: 339,00 zł
Eau de Toilette spray 50ml: 229,00 zł
Eau de Parfum spray 100ml: 389,00 zł
Eau de Parfum spray 50ml: 309,00 zł


Linia zapachowa DVF będzie dostępna wyłącznie w perfumeriach Sephora.