Li Praire fot. serwis prasowy

Cellular Power Infusion La Praire

Oto ultranowoczesny kosmetyk, oparty na trójwymiarowym systemie zwalczania przyczyn starzenia się skóry.
/ 05.10.2011 14:54
Li Praire fot. serwis prasowy
Cellular Power Infusion La Praire to kosmetyk, który odbudowuje skórę. Jego działanie bazuje na trójwymiarowym systemie przeciwstarzeniowym. Potrójne działanie zapewnia dostarczanie energii komórkom, chroni skórę przed skutkami szkodliwego działania stresu zewnętrznego, wspiera naturalny mechanizm odnowy skóry i uzupełnia jego działanie regenerujące.

Klucz Cellular Power Infusion La Praire do niezwykłego przeciwdziałania powstawaniu oznak starzenia, leży w dynamicznym i równoczesnym oddziaływaniu na trzy wymiary skóry, odpowiedzialne za procesy starzenia: pokłady energii w każdej komórce, komórki same w sobie i strukturalną konstrukcję skóry.

Główne składniki formuły Cellular Power Infusion to:

Szwajcarska Alga Śnieżna
Odkryta w szwajcarskich Alpach, zapewnia najefektywniejszą, naturalną warstwę ochronną przed stresem środowiskowym i utratą energii. Pomaga zabezpieczyć podatny na ataki wolnych rodników kod biologiczny komórkowych stacji energetycznych, wpływa na długowieczność komórek oraz wspiera ich regenerację. 

Ekskluzywny Peptyd Odnawiający Skórę
Pomaga stymulować funkcjonowanie komórkowych stacji energetycznych, wspiera system naturalnej odnowy kodu biologicznego i odbudowę DNA mitochondriów. Pomaga również stymulować kształtowanie się i odnowę kluczowych składników zewnątrzkomórkowej macierzy, takich jak: kolagen, elastyna, kwas hialuronowy, jednocześnie wpływając na równowagę, jędrność i elastyczność. 

Ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych
Zawierają składniki komórkowe pochodzące ze szwajcarskich czerwonych winogron; pomaga chronić i opóźniać proces starzenia komórek macierzystych naskórka.

Macierz Sterowania Komórkami
Pomaga wspierać naturalną odbudowę skóry, reintegruje komórki u starzejącej się skóry i rozpoczyna odnowę tkanki skórnej. Zapewnia również niesamowity efekt kojący i chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych.

Ekskluzywny Kompleks Komórkowy
Pomaga stymulować naturalne procesy odnowy skóry, nawilża i energetyzuje dzięki składnikom odżywczym, które zapewniają skórze optymalne funkcjonowanie.  

Aktywne składniki Cellular Power Infusion są tak czyste i silne, że dla najlepszego efektu powinny zostać połączone tuż przed aplikacją, dlatego przechowywane są w dwóch oddzielnych częściach szklanej butelki. W tym celu należy przekręcić srebrną podstawę buteleczki w prawo, aż kolor w okienku zmieni się z lawendowego na srebrny i słychać charakterystyczne kliknięcie. Następnie należy mocno wstrząsnąć produktem. Od momentu połączenia tych dwóch faz Cellular Power Infusion pozostaje aktywny przez 7-10 dni użytkowania.

Cellular Power Infusion
powinien być stosowany dwa razy dziennie przez 28-40 dni, aby wypełnić naturalny cykl odnowy komórkowej. Po pojedynczej kuracji, należy powtórzyć ją po upływie 3 miesięcy, szczególnie w okresach nadmiernego stresu, podczas podróży lotniczych oraz gwałtownych zmian klimatycznych.  

cena: 1600 zł -  4 x 7.8 ml