POLECAMY

Cashmere Corrector DAX COSMETICS

Nowoczesne silikonowe korektory, które punktowo maskują niedoskonałości cery.
Cashmere Corrector DAX COSMETICS
Korektor rozświetlający z mikroperłami kryje cienie pod oczami i oznaki zmęczenia oraz spłyca zmarszczki, a korektor zielony tuszuje rozszerzone naczynka i zaczerwienienia.

Oprócz tego oba kosmetyki delikatnie pielęgnują, gwarantują trwały efekt, cechuje je lekka konsystencja umożliwiająca skórze oddychanie. Korektory są uzupełnieniem znanych już kosmetyków do makijażu z kaszmirowej kolekcji – bazy wygładzającej Cashmere Secret i fluidów Cashmere Mousse Make-up.

Makijaż doskonały
Efekt idealnej gładkości cery w sztuce makijażu to nie tylko zasługa bazy i fluidu. Ważne są detale. Niedoskonałości, z którymi nie radzi sobie podkład, skutecznie maskują korektory. Ich zadaniem jest niwelowanie sińców pod oczami, innych oznak zmęczenia na całej twarzy, plam i przebarwień oraz drobnych zmarszczek, a także tzw. pajączków, zaczerwienień i krostek. W zależności od problemu służą do tego korektory beżowe, które często też rozświetlają oraz korektory zielone.

Mistrzowie kamuflażu
Do lubianej i znanej, także w środowisku wizażystów, kaszmirowej kolekcji marki DAX COSMETICS dołączyły dwa nowoczesne silikonowe korektory Cashmere Corrector do kamuflażu niedoskonałości cery.
Korektor beżowy rozświetlający maskuje cienie pod oczami, oznaki zmęczenia, a także wygładza i spłyca zmarszczki. Zawiera mikroperły, które rozpraszają światło i rozświetlają wybrane partie twarzy oraz nawilżający kwas hialuronowy.
Korektor zielony kryje pajączki i przebarwienia oraz tuszuje zmiany rumieniowe skóry. Zawiera bogaty w witaminę P wyciąg z błękitnego lotosu, który wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i łagodzi podrażnienia.

Oba korektory, tak jak pozostałe kosmetyki z kaszmirowej serii do makijażu, powstały na bazie przestrzennych silikonów najwyższej klasy, które zapewniają trwałość i lekkość makijażu oraz idealną adaptację do cery. Nie zatykają porów i pozwalają skórze oddychać. To odporne na pot i wodę produkty o długotrwałym działaniu, z efektem „long lasting”, jakością dorównujące najbardziej ekskluzywnym preparatom na rynku. Dodatkowo wygodę i precyzję aplikacji zapewnia pędzelek nasączany medium poprzez naciśnięcie długopisu.


Cena:
ok. 34 zł (poj. 2,5 ml).
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)