POLECAMY

Blask włosów prostych i kręconych

Lśniące, miękkie w dotyku włosy wyglądają wspaniale i są obiektem westchnień większości kobiet, bez względu na kondycję i typ włosa.
Blask włosów prostych i kręconych
Bo blask to synonim pięknych, zdrowych włosów, dzięki którym każda kobieta poczuje się szczególnie. Aby sprostać różnorodnym wymaganiom kobiet, NIVEA ma w swojej ofercie produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów, zarówno te wspomagające prostowanie włosów, jak i te podkreślające i uwydatniające fale i loki.

Dzięki tym produktom kobiety mogą się zmienić, kiedy tylko tego zapragną. Zmiana wyglądu to wspaniała zabawa, niczym igranie z różnymi stronami naszej osobowości. Są dni, kiedy kobiety o kręconych lub falowanych włosach chcą swoimi lokami podkreślić dziką, pełną temperamentu stronę swojej osobowości, ale bywają też dni, kiedy preferują one pewną siebie, powściągliwą elegancję, której dodają im proste, pełne blasku włosy.


PODKREŚL SWOJĄ OSOBOWOŚĆ

Linia NIVEA Flexible Curls - podkreśla loki

Linia kosmetyków przeznaczona do włosów kręconych i falowanych

Gładkie dzisiaj, kręcone jutro - teraz możliwe jest każde ułożenie naturalnie falowanych włosów. Wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać niesamowity efekt, można znaleźć w linii kosmetyków NIVEA Flexible Curls przeznaczonych do włosów kręconych i falowanych. To szampon i odżywka, a także pianka do włosów i balsam bez spłukiwania podkreślające skręt fal i loków.


PROSTE GŁADKIE LŚNIĄCE

Zapytaj o prostowanie włosów na www.uroda.pl!

Ponad 60% Polek ma naturalnie proste włosy. Jednak ich właścicielki chcą czegoś więcej: włosy mają być IDEALNIE proste i gładkie. Taki efekt można uzyskać poprzez bardzo długi proces stylizacji: najpierw suszenie włosów suszarką, a następnie albo prostowanie poszczególnych pasm prostownicą, albo wyciąganie ich na szczotce. Efekt uzyskany jest zadowalający, ale okupiony długim czasem przygotowań fryzury. Istnieją jednakże produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów, które nie tylko przyspieszają proces prostowania włosów, ale także aktywnie chronią włos i nadają mu blasku.

Przykładem takich produktów jest linia NIVEA Straight & Easy składająca się z szamponu, odżywki oraz balsamu prostującego włosy.

Tajemnica produktów Straight & Easy tkwi w unikalnym połączeniu wysokiej jakości olejków silikonowych z naturalnymi wyciągami z babassu i magnolii, dzięki którym stosowanie produktów z gamy Straight & Easy przynosi podwójne rezultaty - tak jak obiecuje jej nazwa. Włosy pozostają wyprostowane aż do następnego mycia. Zapobiegające puszeniu się włosów formuły o długotrwałym działaniu skutecznie chronią włosy przed wilgocią, zapobiegając ich skręcaniu się, nawet w deszczowe dni. Układanie włosów jest łatwe, ponieważ dzięki produktom NIVEA efekt prostych włosów można osiągnąć, susząc je po prostu suszarką. Czasochłonne przypiekanie włosów prostownicą nie jest konieczne.

Produkty pomagające w prostowaniu włosów NIVEA Straight & Easy znalazły uznanie Polek, co potwierdzają świetne wyniki sprzedażowe całej linii. Badania reprezentatywne wykazały, że ponad 90% badanych kobiet stwierdziło, że udało im się wyprostować włosy szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej, oraz że ich włosy pozostały proste do następnego mycia. Uzyskanie całkowicie prostej fryzury nigdy nie było łatwiejsze.
Tagi: NIVEA, włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Moim włosom blask wrócił po prostowaniu keratynowym. Wcześnie były takie sianowate, stały we wszystkie strony i jak ich dotknęłam to bardzo suche i łamliwe się wydawały. Teraz po keratynce Amazon Keratin są mięciutkie i nareszcie nie muszę ich wiązać! Kiedyś to codziennie praktycznie tylko taka fryzura wchodziła w grę bez stania przed lustrem godzinę.