Berkley Square London 1920

Poznaj markę zainspirowaną nieprzemijającym stylem retro lat dwudziestych XX wieku.
/ 19.10.2011 15:18

Berkeley Square London to cztery niezwykle kobiece zapachy:

Berkeley Square London White Tea

Berkeley Square London Rose Petal

Berkeley Square London Lime & Clarysage

Berkeley Square London Figs & Cherry

Firma Berkeley Square ma wyłączne prawo do publikacji jednych z najbardziej ekskluzywnych ilustracji prezentujących modę czołowych artystów z lat 20-tych XX wieku. Ukazywały się one w takich magazynach jak: The Tatler, Sketch oraz The Illustarted London News - pierwszym magazynie ilustrowanym z 1920 roku.

Na każdym pudełku znajduje się krótka informacja o artyście ( Gordon Conway, Harry Nixon, Bachelor), jego podpis, nazwa ilustracji oraz historia, która zainspirowała artystę do stworzenia dzieła. Pudełka te są prawdziwymi dziełami sztuki choćby z uwagi na fakt, iż niektóre zdjęcia opublikowane zostały po raz pierwszy od 1920 r.

Wszystkie produkty linii Berkeley Square London 1920 nie zawierają parabenów, olejów mineralnych (pochodnych z ropy naftowej),  sztucznych barwników oraz SLES (sodium lauryl ether sulfate) - środek mający działanie wysuszające, powodujący alergie.

Woda toaletowa zawiera alkohol pozyskiwany wyłącznie poprzez fermentację i destylację ziaren zboża w całkowicie naturalny sposób.

Oferta:
Woda toaletowa 50 ml - 96 zł
Kremowy żel do kąpieli 250 ml - 45 zł
Balsam do ciała 250 ml - 45 zł
Mydło 3x100 gr - 45 zł
Mydło w puszce - 36 zł
Odżywczy krem do rąk z masłem Shea 125 ml - 45 zł
Odżywczy balsam do ust (Fig&Cherry i Rose Petal) - 14,90 zł

Berkeley Square London Lime & Clarysage ( Limonka i Szałwia) - limonka i mandarynka - ta cytrusowa  kombinacja w nutach głowy doskonale współgra z nutami bazy: szałwią oraz mieszanką ziół.