Balsamy z samoopalaczem

Piękno ma swoje źródło w wewnętrznym blasku kobiety, na który z kolei wpływa pora roku. Wszystkie znamy to uczucie, kiedy wydaje nam się, że jesteśmy wyblakłą wersją samej siebie. Kiedy na dworze jest zimno, bądź my przesiadujemy cały czas w biurze - pozbawione słońca, nasza skóra wygląda blado i ziemiście.
/ 07.10.2006 11:02

Piękno ma swoje źródło w wewnętrznym blasku kobiety, na który z kolei wpływa pora roku. Wszystkie znamy to uczucie, kiedy wydaje nam się, że jesteśmy wyblakłą wersją samej siebie. Kiedy na dworze jest zimno, bądź my przesiadujemy cały czas w biurze - pozbawione słońca, nasza skóra wygląda blado i ziemiście. Teraz kobiety mogą cieszyć się intensywnym letnim uczuciem przez cały rok dzięki nowym balsamom Dove Summer Glow. Zawierają one składniki nawilżające oraz samoopalające, które podkreślają naturalny blask skóry, stopniowo nadając jej letnią opaleniznę.

Słońce jest niezbędne do życia. Umiarkowana ekspozycja skóry na promieniowanie słoneczne sprzyja dobremu samopoczuciu i ma korzystny wpływ na zdrowie. Jednak skóra narażona na długie działanie promieni słonecznych szybciej się starzeje (pojawiają się przebarwienia i zmarszczki). Alternatywą do opalania się na słońcu są balsamy samoopalające. Nowy balsam Dove Summer Glow jest całkowicie bezpieczny dla skóry, gdyż działa tylko na poziomie zewnętrznej, rogowej warstwy naskórka. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem również dla kobiet, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą opalać się na słońcu.

Balsam Dove Summer Glow jest inny niż tradycyjne kosmetyki samoopalające. Większość samoopalaczy zawiera znaczną ilość składników opalających, które przynoszą natychmiastowy i widoczny efekt opalenizny. Często jednak wygląda ona sztucznie. Skład balsamu Dove Summer Glow opracowano specjalnie tak, aby zawierał niewielką ilość substancji samoopalających, która pozwala uzyskać efekt lekkiej, subtelnej i zdrowo wyglądającej opalenizny, bez pomarańczowych smug.

Balsam Dove Summer Glow podkreśla naturalne piękno kobiecego ciała. Nadaje skórze zdrowy, słoneczny wygląd i dodaje pozytywnej energii niezależnie od pory roku.

Balsam z delikatnym samoopalaczem wykazuje wszystkie właściwości pielęgnacyjne, jakich można oczekiwać od kosmetyków Dove. Zawiera aktywne składniki nawilżające, które pielęgnują skórę przy każdym stosowaniu.

Delikatnie samoopalające balsamy Dove dostosowane zostały do różnych odcieni skóry. Dostępne są w dwóch różnych wariantach: do jasnej i normalnej karnacji oraz do normalnej i ciemnej karnacji. Dzięki temu kobiety mogą mieć pewność, że uzyskają najlepszy efekt opalający i pielęgnacyjny, dopasowany do indywidualnego odcienia skóry.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, balsam należy stosować przynajmniej raz dziennie. Pierwsze oznaki stopniowo tworzącej się letniej opalenizny staną się widoczne po upływie 3-5 dni. Balsamy Dove przebadano dermatologicznie.
 

Redakcja poleca

REKLAMA