POLECAMY

Pierwszy w Polsce Balsam do Ciała pod Prysznic

Rewolucja, pierwszy balsam do ciała pod prysznic NIVEA!
Pierwszy w Polsce Balsam do Ciała pod Prysznic fot. serwis prasowy/kolaż Polki.pl
NIVEA - jako niekwestionowany lider w pielęgnacji skóry* - stworzyła nowy segment na rynku kosmetyków do pielęgnacji ciała, wprowadzając innowacyjną linię Balsamów do Ciała pod Prysznic.

Jest to odpowiedź na bardzo ważne potrzeby dzisiejszych kobiet, dla których każda minuta jest cenna. Pragną one zaoszczędzić jak najwięcej czasu, ale jednocześnie nie chcą tracić na jakości kosmetyków. Formuła nowej linii produktów do pielęgnacji ciała została opracowana w taki sposób, aby zapewnić uczucie aksamitnie miękkiej skóry bez konieczności czekania na wchłonięcie się balsamu do ciała. Wystarczy, że nałożysz kosmetyk na mokrą skórę i go spłuczesz. Skóra stanie się aksamitna w dotyku, a Ty możesz ruszać na podbój świata!

Atuty nowości zostały już bardzo dobrze ocenione przez kobiety, które w naszych badaniach miały szansę przetestować ten rewolucyjny produkt. Wyniki pokazują, że aż 81%** pań docenia właściwości nawilżające balsamu, a 77%** respondentek jest zadowolonych z czasu wchłaniania się produktu. Od dziś używając nowości NIVEA, kobiety mogą zaoszczędzić cztery minuty każdego dnia, co w skali roku daje 24h. Nie trzeba już bowiem czekać na to, aż nałożony na ciało balsam się wchłonie. W ten sposób można zyskać dzień tylko dla siebie, który warto przeznaczyć na to, na co najbardziej brakuje czasu - na siebie i na własne przyjemności.

Stosowanie


 
Stosowanie Balsamu do Ciała pod Prysznic NIVEA jest łatwe, przyjemne oraz szybkie. Po umyciu ciała żelem pod prysznic, wystarczy nałożyć na mokrą skórę Balsam do Ciała pod Prysznic. Po wytarciu skóry ręcznikiem, można od razu nałożyć ubranie, bez ryzyka zabrudzenia go balsamem.

* Nielsen, udziały wartościowe, 2012
**GfK, test produktu, n=280, kwiecień 2013

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)