POLECAMY

Bądź aktywna na okrągło

Lady Speed Stick - nowe dezodoranty w kulce!
Bądź aktywna na okrągło
Nadchodzi kolejny dzień. W pracy czekają nowe zadania, piętrzą się decyzje. Trzeba W KÓŁKO precyzyjnie dzielić czas pomiędzy rodzinę, przyjaciół, obowiązki i zainteresowania. Tak wygląda świat nowoczesnej kobiety. Bycie NA OKRĄGŁO zajętą i wielozadaniowość stały się naszym stylem życia.

Zakreślenie granic pomiędzy strefą zawodową i prywatną to tylko kolejne wyzwanie testujące naszą umiejętność wytyczania priorytetów i godzenia sprzecznych potrzeb.


- Podwójna ochrona, podwójne zabezpieczenie -

Nie ma potrzeby, abyś obawiała się nowych wyzwań – z nowymi dezodorantami Lady Speed Stick w kulce łatwo sprostasz PO KOLEI każdemu nowemu zadaniu z kobiecym wdziękiem i niezachwianą pewnością siebie.
Dzięki podwójnej ochronnej formule nowe dezodoranty w kulce Lady Speed Stick zapewniają ochronę przed poceniem i przykrym zapachem przez cały dzień.

NOWOŚĆ! – Teraz dezodoranty w kulce w nowych, innowacyjnych, bardziej wysmukłych i opływowych, kobiecych opakowaniach. Dzięki łatwiejszej i prostszej aplikacji w każdej chwili możesz czuć się atrakcyjna i pewna siebie. Wybierz dezodorant w kulce najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom spośród dwóch linii i czterech dostępnych wariantów:

LINIA 24/7 - skorzystaj z niej, gdy planujesz wzmożony wysiłek i potrzebujesz extra skutecznej ochrony przed poceniem i intensywnym zapachem. Zastosuj Lady Speed Stick 24/7 Fruity Splash o świeżym, kwiatowym zapachu lub Lady Speed Stick 24/7 Invisible nie pozostawiający białych śladów na ubraniu.

LINIA Z EKSTRAKTEM Z ALOESU - pomoże Ci czuć się swobodnie wówczas, gdy Twoja skóra wymaga dodatkowej opieki i pielęgnacji. Wypróbuj Lady Speed Stick Aloe Sensitive do skóry wrażliwej lub Lady Speed Stick Aloe Smoothing o właściwościach łagodzących do skóry podrażnionej.

Cena: 9,19 zł (rekomendowana w hipermarketach)

Niech nowy dezodorant w kulce Lady Speed Stick stanie się Twoją małą tajemnicą, dzięki której sprostasz każdemu zadaniu i będziesz cieszyć się każdym nowym dniem.
Lady Speed Stick oferuje Ci system „podwójna ochrona, podwójne zabezpieczenenie”: przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem. Dzięki temu nawet w najtrudniejszej sytuacji będziesz czuć się pewnie i atrakcyjnie.

Wybierz swój ulubiony dezodorant Lady Speed Stick:
Nowy dezodorant Lady Speed Stick w kulce
, w nowym, smuklejszym opakowaniu, mieszczącym się swobodnie w damskiej torebce? Będziesz zawsze gotowa do działania!
Dezodoranty Lady Speed Stick w sztyfcie?
Dzięki unikalnej formule ich aplikacja jest niezwykle prosta, a skóra chroniona przez cały dzień.
Dezodoranty żelowe Lady Speed Stick? Nowoczesna formuła wybierana zazwyczaj przez młodsze kobiety, zapewniająca przyjemne uczucie świeżości.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)