Avene fot. Adobe Stock

Avene wprowadza dwa innowacyjne produkty do pielęgnacji twarzy

W ofercie marki pojawi się wygładzający krem na noc, który pomaga zredukować niedoskonałości, wypryski i uporczywe przebarwienia oraz serum korygujące, które redukuje niedoskonałości, zwęża pory i wygładza skórę.
/ 01.04.2021 13:28
Avene fot. Adobe Stock

W wieku dorosłym oprócz pierwszych oznak starzenia mogą pojawić się także niespodziewane zmiany skórne, bowiem z trądzikiem na co dzień zmaga się ponad 40% dorosłych kobiet. 

Jednak jego postać znacząco różni się od młodzieńczego. Zazwyczaj objawia się w postaci grudek i krostek, czyli zmian zapalnych pojawiających się w dolnej części twarzy, na plecach czy dekolcie.

Mogą one doprowadzić do blizn i przebarwień. Pojawiające się niedoskonałości są często trudne do zaakceptowania, jednak istnieją sposoby, aby im zaradzić.

W tym roku Eau Thermale Avène wychodząc naprzeciw dorosłym kobietom z problemami skórnymi, wprowadza 2 innowacyjne produkty:

  • serum korygujące
  • wygładzający krem na noc

Serum korygujące

Redukuje niedoskonałości, zwęża pory i wygładza skórę. Formuła zawiera składniki o intensywnym działaniu, łączące w sobie skuteczność oraz walory sensoryczne dla bezkompromisowego osiągnięcia gładszej i piękniejszej cery. Odpowiednia dla skóry osób dorosłych.

Składniki:

  • SynoveaTMHR redukuje niedoskonałości, zapobiega powstawaniu zaskórników.
  • P-RefinylTM zwęża pory i matuje skórę.
  • Kwasy: glikolowy/mlekowy wygładza i udoskonala skórę.
  • Woda termalna Avène zapewnia właściwości kojące, zmiękcza i zapobiega podrażnieniom.

Sposób użycia: stosować rano i/lub wieczorem na idealnie oczyszczoną skórę przed kremem na dzień lub na noc. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na podrażnioną skórę. Ograniczyć ekspozycję na słońce lub zastosować krem z filtrem. W przypadku dyskomfortu wskazane jest zmniejszenie częstości stosowania produktu (co drugi dzień). 

Cena: 90 zł, pojemność: 30 ml.

Wygładzający krem na noc

Pomaga zredukować niedoskonałości, wypryski i uporczywe przebarwienia, a także wspiera proces wygładzania skóry dzięki unikalnej kombinacji składników.

Składniki:

  • SynoveaTMHR redukuje niedoskonałości, zapobiega powstawaniu zaskórników.
  • X-PressinTM wygładza skórę.
  • Retinaldehyd wspomaga redukcję uporczywych przebarwień przy jednoczesnym korzystnym wpływie na pierwsze widoczne oznaki starzenia.
  • Woda termalna Avène zapewnia właściwości kojące, zmiękcza i zapobiega podrażnieniom.

Sposób użycia: stosować wieczorem na idealnie oczyszczoną skórę. Produkt może być stosowany samodzielnie lub po nałożeniu serum. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dyskomfortu, wskazane jest zmniejszenie częstości stosowania produktu (co drugi dzień).

Cena: 83 zł, pojemność: 30 ml.

Tagi: kosmetyki