POLECAMY

AA Wrażliwa Natura

AA Wrażliwa Natura to antyalergiczna linia kosmetyków naturalnych dla czterech kategorii wiekowych.
AA Wrażliwa Natura

AA Wrażliwa Natura gwarantuje receptury zawierające wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego, w tym surowce z certyfikowanych upraw ekologicznych. Bezpieczeństwo kosmetyków potwierdzone jest specjalistycznymi badaniami dermatologicznymi i alergologicznymi z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.
Linia składa się z kosmetyków w czterech grupach wiekowych.

Aktywne nawilżanie nawilżanie 20+

Organiczna woda z bławatka, pochodzącego z certyfikowanych upraw ekologicznych, poprawia napięcie skóry, a dzięki zawartości witaminy C działa także rozjaśniająco. Bogata w sole mineralne oraz polifenole działa kojąco i dodaje skórze blasku. W programie pielęgnacji jest krem na dzień, krem na noc i krem pod oczy.

Nawilżanie i działanie przeciwzmarszczkowe 30+

Organiczny ekstrakt z owoców goji, pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych, jest cennym źródłem aminokwasów
i witamin, działa energetyzująco i stymulująco na skórę, przywraca jej witalność.

Regeneracja i działanie przeciwzmarszczowe 40+

Organiczne masło cupuacu, pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych, bogate w fitosterole, zwiększa aktywność lipidów
w powierzchniowych warstwach skóry, zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz stymuluje procesy regeneracji, nadając skórze elastyczność i miękkość.

Wzmacnianie i działanie przeciwzmarszczowe 50+
Organiczny olej arganowy, pochodzący z certyfikowanych upraw ekologicznych, zawiera 80% nienasyconych kwasów tłuszczowych
i duże ilości witaminy E. Jest bogaty w kwasy Omega-6, dzięki czemu pomaga zredukować zmarszczki, ma niezwykłe właściwości regenerujące, skutecznie reguluje stopień nawilżenia i odbudowuje hydro-lipidową warstwę skóry.

Na wszystkie programy pielęgnacji składają się krem na dzień, krem na noc i krem pod oczy. Linię uzupełniają kosmetyki do demakijażu i oczyszczania skóry zawierające organiczną wodę z bławatka.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)