POLECAMY

AA POLARNA FORMUŁA

Nowe kosmetyki AA - to dobra prognoza na ostrą zimę!
AA POLARNA FORMUŁA
Zimowa aura nie rozpieszcza skóry. Niskie temperatury w połączeniu ze spadkiem wilgotności powietrza zwiększają przeznaskórkową utratę wody. Grubość naturalnej bariery lipidowej naskórka obniża się o ponad 40%, co sprawia, że skóra staje się bardziej wrażliwa, przesuszona, napięta i zaczerwieniona.

Właśnie dlatego zimą skóra wymaga od nas specjalnej i szczególnie troskliwej pielęgnacji. Receptury kosmetyków AA Polarna Formuła oparto o precyzyjnie dobrane składniki aktywne przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej, w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Dzięki zawartości algi z wód Antarktyki, dermolipidów z oleju z oliwek i gliceryny kremy AA Polarna Formuła przynoszą natychmiastową ulgę suchej i spierzchniętej skórze, zapewniając skuteczną i długotrwałą ochronę.


AA POLARNA FORMUŁA
KREM OCHRONNY DO TWARZY

SPF 20 WYSOKA OCHRONA
PROMIENIOWANIE UVA / UVB
NISKA TEMPERATURA
WIATR
z algą z wód Antarktyki oraz dermolipidami
do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii

Krem zapewnia wszechstronną ochronę skóry przed mrozem i wiatrem, a także (dzięki systemowi filtrów UVA/UVB) przed promieniowaniem słonecznym. Alga z wód Antarktyki Durvillea antartica jest odporna na wahania temperatury, dzięki czemu jest wykorzystywana do zapewnienia skórze ochrony przed zmianami temperatury. Dermolipidy z oleju z oliwek mają właściwości biomimetyczne i idealnie upodobniając się do lipidów skóry, tworzą naturalną barierę ochronną. Dodatkowo funkcje ochronne kremu wspomaga witamina E. Alantoina i d-pantenol łagodzą podrażnienia.
Cena: 16,60 zł.


AA POLARNA FORMUŁA
KREM – KONCENTRAT DO RĄK I PAZNOKCI

NISKA TEMPERATURA
WIATR
z algą z wód Antarktyki oraz gliceryną
do bardzo suchej skóry, wrażliwej i skłonnej do alergii

Zimą dłonie są szczególnie narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Skóra jest o około 30% mniej miękka i elastyczna, niż latem.
Intensywnie działający, skoncentrowany krem likwiduje objawy związane z niekorzystnym działaniem czynników środowiska – przynosi ulgę popękanej, spierzchniętej, suchej skórze dłoni. Dzięki specjalnej formule bogatej w glicerynę krem uelastycznia i regeneruje naskórek, a także zapewnia nawilżenie oraz natychmiastową i długotrwałą ochronę skóry. Alga z wód Antarktyki Durvillea antartica jest odporna na wahania temperatury, dzięki czemu jest wykorzystywana do zapewnienia skórze ochrony przed zmianami temperatury. Biotyna regeneruje i wzmacnia paznokcie. Funkcje ochronne skóry wspomaga dodatkowo witamina E. Alantoina łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia.
Cena: 14 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)