POLECAMY

AA Intymna Pro

Odkryj nowe płyny do higieny intymnej dopasowane do twoich potrzeb.
AA Intymna Pro fot. serwis prasowy

Marka Oceanic stworzyła nowe płyny do higieny intymnej. Seria AA Intymna Pro to specjalistyczna pielęgnacja najbardziej wrażliwych obszarów. Kosmetyki są hypoalergiczne, nie zawierają barwników ani parabenów.

Specjalistyczny płyn do higieny intymnej Harmony AA Intymna Pro
Przeznaczony dla osób, które mają problemy hormonalne lub skarżą się na uczucie suchości. Utrzymuje właściwą równowagę naturalnej flory bakteryjnej. Zawiera substancje działające ochronnie na drogi moczowe, a także składniki przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.  Bogaty w kwasy organiczne i fenolowe oraz ekstrakt z żurawiny. Dzięki formule o pH 3,5 z naturalnym kwasem mlekowym i betainą płyn wspomaga odbudowę naturalnej mikroflory, zapobiegając stanom zapalnym i wysuszaniu śluzówki.

Pojemność: 200 ml
Cena: 12 zł

Specjalistyczny płyn do higieny intymnej Protect AA Intymna Pro
Działa ochronnie, polecany przy nadwrażliwości i obniżonej odporności. Wzmacnia naturalny miejscowy system ochronny oraz utrzymuje właściwą równowagę mikroflory. Receptura płynu zawiera kompleks prebiotyczny, który chroni naturalną florę bakteryjną. Dzięki formule o pH 3,5 z naturalnym kwasem mlekowym i betainą płyn zapobiega stanom zapalnym i wysuszaniu śluzówki. Witamina A i D-pantenol wykazują działanie regenerujące i łagodzą podrażnienia.

Pojemność: 200 ml
Cena: 12 zł

Specjalistyczny płyn do higieny intymnej Fresh AA Intymna Pro
Rekomendowany do codziennej higieny okolic intymnych, w sytuacjach gdy istnieje potrzeba wyjątkowo skutecznego odświeżenia: po wysiłku fizycznym (siłownia, basen, fitness), po stosunku płciowym, przy problemach z upławami. Receptura płynu zawiera czynnik aktywnie odświeżający, który neutralizuje niepożądane zapachy oraz hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za ich powstawanie, dając uczucie długotrwałej świeżości przez cały dzień. Dzięki formule o pH 4 z naturalnym kwasem mlekowym i betainą płyn utrzymuje odpowiednią równowagę mikrobiologiczną miejsc intymnych, zmniejszając ryzyko infekcji i zapobiegając wysuszaniu śluzówki. Witamina A i D-pantenol wykazują działanie regenerujące i łagodzą podrażnienia.

Pojemność: 200 ml
Cena: 12 zł

Specjalistyczna emulsja do higieny intymnej Girls do codziennego użytku
Przeznaczony dla najmłodszych od 3. roku życia. Przeciwdziała podrażnieniom, łagodzi zaczerwienienia, nawilża i delikatnie natłuszcza. Preparat jest rekomendowany do codziennej pielęgnacji okolic intymnych, szczególnie gdy pojawiają się problemy wynikające z błędów w higienie, jak pieczenie, zaczerwienienie, podrażnienie, dyskomfort podczas oddawania moczu. Innowacyjna formuła o fizjologicznym pH łączy nawilżające działanie naturalnej betainy oraz kwasu mlekowego, który wspomaga odbudowę flory bakteryjnej i chroni błonę śluzową przed podrażnieniami. Delikatną bazę myjącą bez dodatku mydła wzbogacono w składniki pielęgnacyjne o działaniu natłuszczającym. D-pantenol i alantoina wspomagają regenerację skóry i działają łagodząco.

Pojemność: 200 ml
Cena: 14 zł


Czy warto kupić ten kosmetyk? Pytaj i radź na uroda.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)