POLECAMY

3 kroki do lśniących włosów

Włosy nawilżone i miękkie? Sprężyste, mocne, lśniące? Zapomnij o kłopotliwych domowych maseczkach. Dzięki pielęgnacyjnej serii do włosów Naphera na bazie naturalnej nafty kosmetycznej tylko trzy kroki dzielą Cię od wymarzonej fryzury.
3 kroki do lśniących włosów
Odżywcza nafta kosmetyczna
Seria Naphera to trzy produkty, które wzmocnią i odżywią Twoje zmęczone włosy. Kuracja przeznaczona jest dla osób, które zmagają się z problemem włosów pozbawionych witalności, bez połysku oraz osłabionych szkodliwym działaniem zanieczyszczeń środowiska i promieniami UV.

Naphera to nowoczesna seria kosmetyków do pielęgnacji włosów oparta na znanych od wieków, tradycyjnych składnikach. Preparaty z serii zawierają naturalne substancje pielęgnacyjne, a także najnowocześniejsze składniki stosowane przez współczesne laboratoria kosmetyczne. Źródłem skuteczności lotionu, szamponu i balsamu Naphera jest naturalna, bezwonna nafta kosmetyczna. Ta dobrze znana naszym babciom substancja pozwala odzyskać włosom naturalną siłę. Nafta kosmetyczna dzięki zdolności głębokiej penetracji pozwala na wnikanie w strukturę włosów witamin i niezbędnych składników odżywczych. Oczyszcza włosy, kondycjonuje i nadaje włosom naturalną elastyczność.

Stosowanie preparatów Naphera zapewnia naturalną ochronę systemu odpornościowego Twoich włosów. Zapobiega elektryzowaniu, dogłębnie odżywia i regeneruje włosy. Przeciwdziała rozdwajaniu się końcówek, ułatwia rozczesywanie, a także nadaje połysk. Twoje włosy stają się zdrowe i lśniące.

System trzech kroków
Dzięki systemowi 3 kroków, aktywne składniki Naphery uwalniają się stopniowo i działają dłużej, zapewniając włosom potrójną dawkę energii.

Krok I – Lotion Naphera
Lotion Naphera zapewnia dogłębne kondycjonowanie włosów. Dzięki nowoczesnej, dwufazowej formule włosy są wzmocnione, oczyszczone, elastyczne i przygotowane na działanie aktywnych składników zawartych w pozostałych preparatach kuracji. Po zastosowaniu włosy są miękkie, dobrze odżywione i lśniące. Lotion utrzymuje pH zbliżone do odczynu skóry, czyniąc ją bardziej odporną na działanie czynników zewnętrznych. Przed użyciem lotionu należy intensywnie wstrząsnąć preparatem w celu uzyskania jednolitej konsystencji. Produkt najlepiej stosować na suche włosy. Preparatu nie należy spłukiwać. Najlepsze efekty przynosi stosowanie na noc.
Cena: 15 zł
Pojemność: 200 ml

Krok II – Szampon Naphera
Szampom Naphera oparty jest na łagodnej bazie wzbogaconej o bezwonną naftę kosmetyczną, która dzięki zdolności głębokiej penetracji sprawia, że aktywne czynniki szamponu z łatwością przenikają do struktury włosów. Preparat dokładnie usuwa zanieczyszczenia skóry głowy i włosów. Aktywny wyciąg z rumianku działa przeciwzapalnie, bakteriostatycznie i regenerująco. Witamina E neutralizuje wolne rodniki. Witamina F reguluje wydzielanie łoju (sebum). Witamina H zapewnia ochronę przed promieniami UV, a prowitamina B5 reguluje właściwy wzrost włosów.
Cena: 15 zł
Pojemność: 200 ml

Krok III – Balsam Naphera
Nowoczesny preparat odżywczo-kondycjonujący dzięki obecności bezwonnej nafty kosmetycznej zapewnia dogłębne wzmacniane włosów. Stosowanie preparatu zapewnia przyjemną miękkość oraz sprężystość włosów. Balsam zawdzięcza swoją skuteczność obecności takich składników aktywnych jak kolagen, prowitamina B5, witaminy A, E oraz olejek sosnowy. Preparat zamyka łuski włosów, sprawiając, że włosy stają się gładkie, elastyczne i podatne na układanie.
Cena: 15 zł
Pojemność: 200 ml

Nafta kosmetyczna od lat jest uznawana za najbardziej skuteczny, naturalny środek wzmacniający i odżywiający włosy. Dzięki serii kosmetyków Naphera możesz zapomnieć o kłopotliwym tworzeniu domowych maseczek i w wygodny sposób korzystać z dobrodziejstw tej naturalnej substancji.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)