Zdobienie paznokci jesień 2014 - najnowsze trendy

Już w kilka minut możesz stworzyć modne paznokcie sama w domu.
Małgorzata Machnicka / 28.08.2014 06:30
Stylizacja paznokci stała się już nieodzownym elementem każdego, nawet codziennego looku. W tym sezonie nie wystarczy tylko pomalować ich na jeden, lśniący kolor. Marki i salony kosmetyczne prześcigają się w tworzeniu wymyślnych wzorów, które na salonach lansują gwiazdy i blogerki.

Stylizacja paznokci w domu

Teraz modne paznokcie wyglądające jak spod ręki wykwalifikowanej manicurzystki możesz stworzyć sama w domu! Przydadzą Ci się do tego niecodzienne gadżety - sprytny dozownik do szablonów (możesz z niego wyczarować różnokolorowe serduszka, panterkę albo gwiazdki), naklejki od których namalujesz idealny french albo moon manicure oraz stempelki o różnych kształtach.

Co nowego wśród lakierów?

Jeśli boisz się, że mimo wszystko nie poradzisz sobie z wymyślnymi wzorami, polecamy lakiery do paznokci, które zrobią to za Ciebie! Najmodniejsze są te z dużymi, błyszczącymi drobinkami, które mogą mieć kształt małych kropeczek, pasków, a nawet serduszek i trójkątków. Naszym hitem jest top coat który, w zależności od tego ile warstw nałożysz, nada paznokciom efekt ombre!

Więcej o modnych paznokciach:


W naszej galerii znajdziecie lakiery i gadżety do stylizacji paznokci: