Double french manicure: najgorętszy projekt w stylizacji paznokci na jesień 2022

double french manicure fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Jeśli do tej pory za każdym razem prosiłaś swoją stylistkę o klasycznego frencha, jesteśmy pewne, że po zobaczeniu naszych inspiracji, następnym razem, wyjdziesz z salonu z zupełnie innym mani. French double manicure zrobi na tobie wrażenie i będziesz chciała mieć go u siebie jak najszybciej. Zobacz, jak wygląda i wybierz swój ulubiony projekt.
/ 30.10.2022 05:00
double french manicure fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Francuski manicure od lat jest jednym z najczęściej wybieranych projektów. Nie bez powodu - jest minimalistyczny, elegancki i bardzo uniwersalny. Dobrze wygląda na każdym kształcie i długości płytki oraz dobrze współgra z każdym strojem. W podstawowej wersji french ma białą końcówkę, jednak w ciągu ostatnich kilku lat doczekaliśmy się kilku wersji - styliści chętnie eksperymentowali z kolorem i bawili się grubością końcówki. Nowa, świeża odsłona klasyka to double french manicure.

Spis treści:

  1. Jak wygląda double french manicure?
  2. Jak zrobić double french manicure?
  3. Double french manicure — inspiracje

Jak wygląda double french manicure?

Zamiast jednego łuku, w double french manicure są dwa łuki. Nie ma jednak jednego, ściśle określonego wyglądu. Może występować w różnych stylach i w różnych opcjach kolorystycznych. Linie mogą do siebie ściśle przylegać lub mieć między sobą pustą przestrzeń, mieć taką samą grubość lub całkowicie się różnić. Wszystko jest dozwolone. Double french manicure, tak samo, jak klasyczna wersja, działa na każdej długości i na każdym kształcie płytki.

Jak zrobić double french manicure?

O double french manicure możesz poprosić w salonie (nie zajmie więcej czasu, niż klasyk) lub zrobić go samodzielnie. Potrzebne ci będą naklejki lub silikonowa gąbeczka, którą bez problemu kupisz w drogeriach. Wykonanie podstawowej wersji, gdzie linie do siebie przylegają jest proste: zrób grubszą końcówkę, odczekaj, aż lakier dokładnie wyschnie, a następnie cienkim pędzelkiem narysuj drugą linię w innym kolorze.

Ten trik z TikToka zapewnia idealny francuski manicure w kilka sekund!! Zawsze się udaje

Double french manicure — inspiracje

Klasyczny, tęczowy, metaliczny, a może wzmocniony o dodatkowe akcenty? Opcje na double french manicure są nieograniczone. Jeśli szukasz inspiracji na kolejny mani, zerknij na projekty poniżej i wybierz coś dla siebie.

Czytaj także:
Modne paznokcie jesień-zima 2022/2023: 7 najważniejszych trendów w zdobieniu prosto z pokazów
Krótkie paznokcie: 5 inspiracji na modny, jesienny manicure
 

Redakcja poleca

REKLAMA