POLECAMY

Szykujesz się na halloweenową imprezę? Ten manicure podkręci twoją stylizację!

Niektóre są naprawdę proste do wykonania.
Szykujesz się na halloweenową imprezę? Ten manicure podkręci twoją stylizację! fot. FREE

Nawet jeśli nie masz ochoty na szykowanie wyjątkowego przebrania na Halloween, do białego t-shirtu i dżinsów pomaluj chociaż paznokcie. Jeśli nie jesteś wybitnie utalentowana, albo nie masz cierpliwości do dwugodzinnego ślęczenia nad starannym manicure, sięgnij po specjalne naklejki. W swojej ofercie ma je m.in.: Essence, H&M, Catrice, Kiko, NCLA. Szukajcie przede wszystkim limitowanych kolekcji przygotowanych specjalnie na Halloween. Wiem po sobie, że z naklejkami wcale może nie pójść tak łatwo, ich naklejenie zajmuje na pewno więcej czasu niż 15 minut.

Sprawdź najmodniejsze lakiery na jesień

Jeśli nie masz w domu naklejek, wybierz czarny lakier i mocno brokatowy top coat - takie połączenie zawsze się sprawdza i pasuje do  wszystkich "strasznych" kostiumów. Przejrzałyśmy Instagram i wybrałyśmy najciekawsze pomysły na halloweenowy manicure. Który podoba wam się najbardziej?

Kolekcje lakierów to idealne rozwiązanie dla miłośniczek mani!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/6 miesięcy temu
Ja na halloween zrobiłam sobie czarne pazurki ze świecącymi w ciemności duchami. Moja koleżanka pożyczyła mi taki lakier z makear i sama sobie stworzyłam różne stworki :)
/rok temu
a ja lubię paznokcie z rysunkami, jak to woli. Każdy lubuje się w czym innym. Ważne by samemu się dobrze czuć a robić coś bo jest modne. Warto też przemyśleć poznacie bo jednak ja robię hybrydy więc w jednych chodzę z 3 tyg, także w paznokciach w dynie chodzić tyle czasu to trosze śmiesznie hhahha
/rok temu
dla mnie paznokcie powinny być ładnie pomalowane na jeden kolor ewentualnie jakieś wzorki, nie lubię jakiś wydziwiania. Klasyczne nude lub czerwień najlepiej się sprawdza :)
POKAŻ KOMENTARZE (2)