Jakiej odżywki do paznokci używa Barbara Kurdej-Szatan? Zobacz!

Aktorka zdradziła sekret swoich pięknych paznokci. Ten kosmetyk jest tani i znajdziesz go w każdej drogerii!
/ 14.10.2018 10:46

Która z nas nie marzy o twardych, niełamiących się i zdrowych paznokciach? Jeśli jeszcze nie znasz tej odżywki, to najwyższa pora ją wypróbować. Barbara Kurdej-Szatan niedawno zdradziła, co utrzymuje jej paznokcie w dobrej kondycji. „Która z Was, tak samo jak ja, już od lat uwielbia tę odżywkę? Odkryłam ją już na studiach! Pamiętam jaka byłam zachwycona, kiedy moje paznokcie w ciągu miesiąca zrobiły się twarde i zdrowe! :) Gdy nie mam kolorowego manicure’u, to właśnie ona dba o moje płytki. Także z czystym sumieniem mogę Wam ją polecić” – napisała aktorka na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Która z Was, tak samo jak ja, już od lat uwielbia tę odżywkę? Odkryłam ją już na studiach! Pamiętam jaka byłam zachwycona, kiedy moje paznokcie w ciągu miesiąca zrobiły się twarde i zdrowe! :) Gdy nie mam kolorowego manicure’u, to właśnie ona dba o moje płytki 😊 Także z czystym sumieniem mogę Wam ją polecić. P.S. Eveline 8w1 ma nowy skład! Teraz można używać jej również jako odbudowę paznokci pomiędzy hybrydami, albo po prostu jako wzmocnienie każdego rodzaju paznokcia :) To wszystko dzięki nowemu składnikowi, którym jest wyciąg z drzewa pistacjowego 👌 @evelinecosmetics #eveline #evelinecosmetics #pokazpazurzeveline #totalaction8w1

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Chodzi o kultową odżywkę do paznokci „Total action 8 w 1” marki Eveline.
„Eveline 8 w 1 ma nowy skład! Teraz można używać jej również jako odbudowę paznokci pomiędzy hybrydami, albo po prostu jako wzmocnienie każdego rodzaju paznokcia :) To wszystko dzięki nowemu składnikowi, którym jest wyciąg z drzewa pistacjowego” – zachęca Barbara Kurdej-Szatan.

Odżywka 8 w 1 Eveline wygładza płytkę, odżywia i naprawia rozwarstwiające się końcówki paznokci. Do tego zostawia delikatny mleczny kolor.

Odżywkę Eveline kupisz w większości drogerii. Jest niedroga, jej ceny zaczynają się już od ok. 10-14 zł.

Zobacz też:Limitowana kolekcja kosmetyków WIBO już dostępna! Jej twarzą jest Marina ŁuczenkoWygląda w nich obłędnie! Ty też możesz mieć takie same buty jak Julia Wieniawa