POLECAMY

Takiego efektu w hybrydowym manicure jeszcze nie było! My jesteśmy zachwycone!

Dawno nic nam się tak nie spodobało...
Takiego efektu w hybrydowym manicure jeszcze nie było! My jesteśmy zachwycone! fot. FREE

Widziałyście kiedyś ekranizację "Kopciuszka" z 1950 roku? My tę wersję stworzoną przez Disneya mamy przed oczami zawsze, ilekroć wspomnimy o baśni Braci Grimm. Teraz marzenie z dzieciństwa o byciu księżniczką może się ziścić...

Sprawdź najładniejsze lakiery hybrydowe na ten sezon

A to wszystko dzięki marce Indigo, która stworzyła specjalny, pięknie mieniący się brokat - Pixel Effect. Mimo, że podobny do efektu syrenki, to syrenką nie jest - drobinki brokatu są nieco większe. Ten wyjątkowy pyłek możecie aplikować na dowolne kolory - na każdym z nich uzyskacie odmienny efekt. Gdy nałożycie go na mokry kolor lub top uzyskacie uwielbiany przez kobiety na całym świecie efekt szronu. Jeżeli zdecydujesz się go wetrzeć jak klasyczną syrenkę - utrzymacie całkowicie odmienne zdobienie!


I choć wiemy, że z "efektem Kopciuszka" łatwo przesadzić, to nie możemy się doczekać kiedy będziemy go mieć na paznokciach. Poprawnie i schludnie wykonany może urozmaicić casualową stylizację, a przy tej wieczorowej pozwoli zrezygnować z biżuterii. Zobaczcie same jak pięknie to wygląda!

Jakie kolory lakierów do paznokci są modne?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/11 miesięcy temu
ale fajne:)
/rok temu
Te efekty sa fajne ale tak raczej bliżej karnawału:P teraz w modzie to pastelowe i neonowe kolory, a w makear nowości i do mnie już zamówienie leci!
/rok temu
A mi się nie podobają takie. Wolę efekt szronu i ewentualnie syrenki. Takie paznokcie już dla mnie wyglądają kiczowato
POKAŻ KOMENTARZE (3)