dirty martini fot. ImaxTree/ AgencjaFree

„Dirty martini” - gorący trend w stylizacji paznokci na jesień 2022

Manicure inspirowany wytrwanym, słynnym koktajlem „dirty martini" podbija media społecznościowe. Jest minimalistyczny, elegancki i idealnie współgra z jesienną garderobą. Odkryj jeden z największych trendów w manicure na jesień 2022 i przenieś go na swoją płytkę.
/ 03.10.2022 05:13
dirty martini fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Wraz z nadejściem nowego sezonu, aktualizujemy swój manicure i dopasowujemy go do jesiennej garderoby. Żegnamy się z jasnymi, energetycznymi kolorami i zmierzamy w kierunku, ciepłych, stonowanych i ziemistych odcieni oddających klimat za oknem.

Oprócz pomysłów, które dostarczyły nam pokazy mody, wiele gorących propozycji na jesienne paznokcie rodzi się też w mediach społecznościowych. Do apetycznego, czekoladowego manicure „chocolate donut glazed nails”, który wyszedł od Hailey Bieber, i o którym jest teraz bardzo głośno, dołącza efektowny „dirty martini” inspirowany słynnym koktajlem, a dokładniej - słoną, zieloną oliwką, która jest zawsze w zestawie. To właśnie o oliwkowy kolor w tym wszystkim chodzi. Wiele więc wskazuje na to, że soczysty, energetyczny odcień „bottega green”, który do tej pory był w centrum uwagi, musi zejść na drugi plan i ustąpić miejsca zgaszonym odcieniom zieleni.

„Korean blush nail” - delikatny manicure z rumieńcem to idealna propozycja na jesień 2022

Manicure „dirty martini” — inspiracje

Nie ma jednego wyglądu, który należy przyjąć. Manicure „dirty martini” można interpretować na wiele sposobów — kluczem jest tutaj oliwkowy lakier. Eksperymentuj do woli. Możesz zdecydować się na małe, zielone punkty na mlecznej bazie, które idealnie będą odzwierciedlać wygląd drinka lub pomalować wszystkie paznokcie na jednolity kolor. Zalety takiego stylizacji? Oliwkowy lakier dobrze wygląda na każdym kształcie płytki i na każdej długości. Nawet na bardzo krótkiej zda egzamin. Przy okazji jest stylowy i pasuje do większości ubrań. Na Instagramie, Pintereście i na TikToku jest mnóstwo inspiracji na manicure w tym stylu. Zobacz kilka z nich:

 

Czytaj także:
Modne paznokcie jesień-zima 2022/2023: 7 najważniejszych trendów w zdobieniu prosto z pokazów
Modne paznokcie hybrydowe jesień-zima 2022/2023: 5 inspiracji z Instagrama, które powinnaś wypróbować w tym sezonie