POLECAMY

aQademia i piękna kolekcja dla matek i córek

Zobacz fantastycznie projekty polskiej marki
aQademia i piękna kolekcja dla matek i córek fot. Aqademia.eu

Mimo ciągłej ewolucji moda dla dzieci jest wciąż bardzo w tyle. Dlatego tak bardzo wpadła mi w oko kolekcja polskiej marki aQademia. Projekty brandu to ukłon w stronę tradycji w nowoczesnym wydaniu. Dodatkową ciekawostką jest to, że aQademia tworzy ubrania dla kobiet i dzieci. Niektóre z projektów dostępne są w dwóch wersjach. Dzięki temu każda mama może ubrać swoją córkę, jak siebie. Ten trend jest coraz mocniejszy.

Stylowa mama i córka dzięki aQademia

Marzeniem wielu małych dziewczynek jest wyglądać tak samo jak mama. Szafa mamy to miejsce pełne skarbów, do którego uwielbiamy zaglądać. My spełniamy marzenia dziewczynek, by wyglądać jak mama, dając im zestawy takich samych ubrań w odpowiednich rozmiarach. To bardzo fajne i lubiane rozwiązanie na specjalne okazje, rodzinne uroczystości itp, kiedy chcemy się wyróżnić i podkreślić chwilę naszym strojem. Jest jeszcze jeden dodatkowy argument za takim rozwiązaniem - sieciówki oferują szeroki wybór dla dzieci i dla mam, ale zestawów podobnych ubrań dla dzieci i rodziców w nich nie znajdziemy. aQademia rozwiązuje ten problem. Wszystko oczywiście made with love

- mówi Monika Król, współtwórczyni marki

Ubrania Aqademia
fot. aQademia.eu

Kolekcja aQademia to przede wszystkim prostota, szlachetne kroje i subtelne kolory. Marka stawia na limitowane kolekcje, w małych seriach tworzone z dużą dokładnością i pasją To wszystko tworzy wyjątkową całość w skandynawskim stylu.

Zobacz polski design - więcej rodzimych marek

Najnowsza linia aQademia na jesień i zimę 2016/2017 wykreowana została na podstawie tradycyjnej elegancji. Odważnie łącząc ją z wygodnym, codziennym, miejskim stylem twórczynie marki stworzyły nową jakość.

Aqademia
fot.aqademia.eu

Autorką wszystkich zdjęć wizerunkowych marki jest znana fotografka Patrycja Woy-Wojciechowska. Poprosiłyśmy ją o komentarz.

Uwielbiamy się ubierać z moją starsza córką w takie same sukienki... Na jej życzenie mam też długie włosy - w jej wieku bardzo waloryzuje się taką fryzurę. Młodsza za to lubi podkreślać swoją indywidualność strojem. Wspaniale jest je obserwować i patrzeć jak kształtuje im się gust. Wierzę, że świadome mamy, tak jak karmią dzieci zdrową żywnością, starają się również dawać im wybór spośród książek, zabawek i ubrań dobrej jakości.

- specjalnie dla Polki.pl Patrycja Woy-Wojciechowska

aqademiaSpecjalnie dla Polki.pl - jako pierwsze publikujemy zajawkę nowej kampanii wizerunkowej aQademia autorstwa Patrycji Woy-Wojciechowskiej.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)