Tabele rozmiarów biustonoszy, ubrań i butów

Kandydat na projektanta mody powinien zdawać sobie sprawę, że niezbędna jest wiedza z marketingu oraz podporządkowanie się zasadom rynku.
Teraz wszystkie tabele rozmiarów w jednym miejscu! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy Tabelę rozmiarów biustonoszy, Tabelę rozmiarów ubrań oraz tabelę rozmiarów butów. Zmierz się od stóp do głów!
/ 13.06.2011 06:35
Kandydat na projektanta mody powinien zdawać sobie sprawę, że niezbędna jest wiedza z marketingu oraz podporządkowanie się zasadom rynku.

Tabele rozmiarów biustonoszy

Dzięki tabeli rozmiarów biustonoszy dowiesz się jakie są podstawowe rozmiary biustonoszy oraz jak należy zmierzyć obwód pod biustem, jak dobrać rozmiar miseczki biustonosza, jak wybrać odpowiedni kształt miseczki stanika oraz na co zwrócić uwagę przy jego dopasowywaniu. Musi leżeć niczym druga skora, ale tez spełniać funkcje ochronna i podtrzymującą!

Tabele rozmiarów ubrań

Zaznaczyć trzeba, że nie zawsze (a w rzeczywistości prawie nigdy) wymiary podane w tabeli rozmiarów ubrań nie pokrywają się z rozmiarami ubrań różnych firm, ponieważ każda z nich de facto ma własną rozmiarówkę. Dlatego też warto (i właściwie należy dla oszczędzenia sobie kłopotu) sprawdzać tabele rozmiarów poszczególnych firm. Nasze zestawienie ma jedynie charakter orientacyjny i ogólny, ale jest niezwykle przydatne.

Tabele rozmiarów butów

W jednej tabeli umieściliśmy rozmiary obuwia damskiego i męskiego. Dowiesz się tu także jak zmierzyć długość stopy, kiedy najlepiej mierzyć stopy, czym się różni obuwie sportowe od wizytowego.

Jeżeli masz uwagi odnośnie naszych tabel rozmiarowych lub pomysł na ulepszenie Tabeli rozmiarów biustonoszy, Tabeli rozmiarów ubrań lub Tabeli rozmiarów butów - prześlij swoje uwagi na adres kobieta@wieszjak.pl. A może masz w głowie koncepcje nowego modowego narzędzia? Daj nam koniecznie znać!

Redakcja poleca

REKLAMA