POLECAMY

Poznaj czar brafittingu

Dobrze dobrany stanik nie tylko pięknie wyeksponuje piersi, ale także powiększy je optycznie o dwa rozmiary. Wyszczupli też i wymodeluje sylwetkę!
Poznaj czar brafittingu fot. ONS
Jeśli nigdy nie korzystałaś z usług brafitterki, masz bardzo małe szanse, żeby nosić stanik, który naprawdę eksponuje twoje walory (badania wykazują, że jedynie 5 procent kobiet ma odpowiednio dopasowany stanik!).

W dobrych sklepach z bielizną brafitting jest usługą bezpłatną. Warto z niej skorzystać, bowiem idealnie dopasowany biustonosz sprawi, że poczujesz się bardziej sexy!

Tajniki brafittingu

Aby znaleźć idealny stanik, brafitterka musi przede wszystkim określić:

1. obwody pod piersiami i w biuście. To proste – zostaniesz zmierzona centymetrem. Brafitterka może też określić rozmiar bez jego pomocy.

2. wielkość miseczek – na tej podstawie dobierze biustonosz, w którym twój biust będzie prezentował się nienagannie.

3. długość ramiączek – brafitterka pomoże wyregulować je tak, by były idealnej długości.

Jak prawidłowo założyć stanik?

Aby ładnie wyeksponować piersi i aby stanik idealnie przylegał do ciała, zakładaj go w pozycji pochylonej. Prawą ręką chwyć koniec zewnętrznej fiszbiny (tej pod pachą) prawej miseczki. Delikatnie ją odchyl i w tej samej chwili lewą ręką sięgnij aż na plecy. Przesuwaj dłoń po ciele, starając się całość wepchnąć do miseczki. Procedurę powtórz z drugiej strony. W ten sposób piersi umieścisz w miseczkach, a na plecach nie będziesz miała wałeczków.

Jak samodzielnie dobrać stanik?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz skorzystać z porady brafitterki, postępuj wg instrukcji:

* zmierz obwód pod biustem – od tego zależy, czy biust będzie dobrze podtrzymany. Wybierz stanik z obwodem o co najmniej 5 cm węższym niż realny obwód twojej klatki piersiowej. Tylna część biustonosza nie powinna podjeżdżać ku górze, lecz stabilnie opinać całe ciało.

* zapnij stanik na ostatnią haftkę (zewnętrzną) i sprawdź, czy taka długość obwodu zapewnia wymagane podtrzymanie biustu. Po pewnym czasie użytkowania, gdy materiał trochę się rozciągnie, będzie trzeba na nowo wyregulować długość. Wówczas wybierz kolejną haftkę, tak by stanik był odrobinę ciaśniejszy.

* dobierz miseczki stanika Powinna ona obejmować całą pierś. Biust absolutnie nie może się z niej wylewać. Ważne jest też, aby złączenie między miseczkami idealnie przylegało do klatki piersiowej. Jeśli odstaje, oznacza to, że dana miseczka jest dla ciebie za mała.

* oceń fiszbiny – fiszbina powinna być na tyle szeroka, by obejmować całą pierś. Jeden jej koniec ma się znajdować na klatce piersiowej (na mostku), a drugi musi celować mniej więcej w środek pachy.

Nasza rada: Dobrze dobrany stanik sprawia, że biust wydaje się większy i bardziej jędrny, a sylwetka szczuplejsza.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)