POLECAMY

„Odkryj, jakim kształtem jesteś – Wszystkie kształty piękna”

Dowiedz się więcej o akcji w Porcie Łódź
„Odkryj, jakim kształtem jesteś – Wszystkie kształty piękna” fot. serwis prasowy

Początek lipca upłynął w Porcie Łódź pod znakiem gruszek. Wszystko to za sprawą akcji „Odkryj, jakim kształtem jesteś – Wszystkie kształty piękna”. Panie 
o tym typie sylwetki mogły skorzystać 
z indywidulanych konsultacji stylistek i dowiedzieć się, jakie ubrania są dla nich idealne.

Jak wyglądają konsultacje w ramach akcji „Odkryj, jakim kształtem jesteś – Wszystkie kształty piękna”? Diagnoza kształtu rozpoczyna się od zmierzenia dokładnych wymiarów ramion, talii i bioder. Następnie jedna ze stylistek akcji: Ewelina Rydzyńska, Anna Hynek lub Anna Mikulska, 
z zapełnionych ubraniami wieszaków, wybiera idealną stylizacje, w zależności od potrzeb każdej z pań.

- Jest nam niezmiernie miło, że możemy służyć wszystkim Paniom poradą w kwestii odpowiedniego doboru stroju. Każda z nas chciałaby coś ukryć, ale też pamiętajmy, że wszystkie mamy coś, co warto eksponować. W ostatnim czasie cenną świadomość swoich atutów zdobyły Gruszki. Dzięki pomocy, jakiej udzielały im stylistki, wiedzą już one, które stroje są dla nich stworzone, a których powinny unikać. Mamy nadzieję, że wyzwoli to w nich pewność siebie i wiarę we własne możliwości – mówi Emilia-Lange Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Czego dowiedziały się o sobie Panie Gruszki? Od stylistek usłyszały, że to właśnie dla nich stworzone zostały sukienki na ramiączkach z rozkloszowanym dołem. Ich szafa powinna również obfitować w wyraziste, rzucające się w oczy naszyjniki i kolczyki. Chcąc zbudować harmonię pomiędzy szerszym dołem, a węższą górą Panie Gruszki powinny skupiać się na wzorzystych górach i bardziej stonowanych spodniach. Świetne w ich przypadku okażą się również sukienki w kształcie litery A. Panie powinny jednak unikać zbyt dopasowanych ubrań i krótkich spódniczek, które optycznie poszerzą biodra. Niekorzystne okażą się również rurki. Te cenne rady zapewne przydadzą się wielu paniom, ponieważ Gruszka to najliczniejszy kształt kobiet w Polsce (aż 60%).

Ostatnie dwa weekendy akcji: 20-21 lipca oraz 27-28 lipca poświęcone będę paniom o kształcie Klepsydry, ale Port Łódź zaprasza także Gruszki, Jabłka i Kielichy. Ewelina Rydzyńska, Ania Mikulska i Ania Hynek będę służyć swoimi poradami od godz. 11.00 do 19.00.
 
Tagi: Polki.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Ewelina to wyrachowana suka i kiepska stylistka