Porady stylisty - bogaty wygląd

Styl wysokiej klasy, niekoniecznie drogo...
Natalia Kosznik / 11.12.2013 07:54

Każda z nas pamięta chyba scenę z "Pretty Woman", w której główna bohaterka została wyproszona z luksusowego butiku, bo jej wygląd zupełnie tam nie pasował. Później postać grana przez Julię Roberts powróciła w to miejsce, w dobrym stylu, by utrzeć nosa ekspedientkom. I choć to był tylko film, to i tak wiele kobiet zawsze stara się, by wyglądać jak najlepiej, najbardziej stylowo i luksusowo. Wcale nas to nie dziwi, bo też czasami mamy ochotę na taki styl. Tylko jak uzyskać efekt "na bogato" bez wydawania kroci, ale też bez ryzyka tandety?

Po pierwsze, warto zaakceptować fakt, że wygląd luksusowej kobiety z wyższych sfer, to zawsze klasyka i minimalizm w dobrej jakości. Zgodnie z zasadą mniej znaczy więcej, stylowy wygląd to nie mnóstwo błyskotek, futra i wszechobecny przepych. To skromny, wytworny look, uzupełniony jedynie o elementy, które podkreślają dobry gust i sprawiają, że wyglądasz, jakbyś miała kilka zer więcej na koncie. Kiedy już masz w szafie ten luksusowy basic, możesz uzupełniać go o bardziej trendowe elementy. Byle z umiarem! O jakich ciuchach więc mówimy? Sprawdźcie same...

Są tu perfekcyjnie strojony trencz, granatowe dźinsy, designerska torebka... Ale nie tylko! A mała czarna z dobrego materiału? O niej już nawet nie wspominamy, bo to oczywista oczywistość!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/15.09.2016 15:46
Kilka razy mniej kosztują, a wyglądają o wiele lepiej, ten sam materiał, zobaczcie - merg.pl/product-pol-50771-Zamszowe-czolenka-na-slupku-Alena.html Oczywiście buty zawsze powinny być dopasowane z głową. Wtedy robią różnicę.
/23.07.2014 04:18
Właśnie kupiłam dzisiaj ta torebkę za 129$ w winners w ca.
/15.01.2014 15:56
nie musicie wybierac za 800zl czy 600 .wybierajcie podobne tansze .
POKAŻ KOMENTARZE (5)